adL Türkiye'deki en büyük 2’inci mağazasını açtı

adL’nin 2 milyon 750 bin TL yatırımlı ve Türkiye’deki 2’inci büyük mağazası İstanbul'un yeni AVM'si Vadi İstanbul'da adL çalışanlarının çocukları tarafından açıldı

adL Türkiye'deki en büyük 2’inci mağazasını açtı

Stil sahibi kadının markası adL’nin, İstanbul’un yeni gözde eğlence ve yaşam merkezi Vadi İstanbul AVM’deki mağazası açıldı. 2017 yılında potansiyel hedef pazarlar üzerinde yüzde 100 büyüme sağlamak için harekete geçen adL, 2 milyon 750 bin TL yatırımlı, 2 katlı ve bin 154 m2’lik ferah mağazasında adL, adL+Cengiz Abazoğlu ve Nightzoomstyledby Mert Aslan markalarının en yeni koleksiyonlarını moda severlerle buluştu.

 

adL çalışanlarının çocuklarının gerçekleştirdiği mağaza açılışında, adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık: ‘‘Bu yıl da adL olarak büyüme grafiğimizi hızla yükseltmeye ve moda severlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alarak yeni concept deneyim mağazalarımızın arasına Vadi İstanbul’u da  ekledik. tasarımlarımızı daha çok moda severlerle buluşturmak için mağazalaşma hedeflerimizi hız kesmeden gerçekleştiriyoruz.” dedi.