adL ile yılbaşı gecesinin başrolünde olun

Paris ve Milano’nun gözde modellerinden Magdalena Anna Klebanska, adL yılbaşı çekimi için Türkiye’ye geldi

adL ile yılbaşı gecesinin başrolünde olun

Türk markası adL, yılbaşı çekimlerini tamamladı. Stylingini Tülin Kermen’in, fotoğrafları ise Onur Dağ’ın çektiği, toplam 22 parça olmak üzere 12 gece ve 10 tane günlük kıyafetler, 12 saat boyunca deneyimli bir ekiple İstanbul’un en gözde mekanlarında, ünlü model Magdalena Anna Klebanska ile gerçekleştirildi.

Yeni yıl gecesi için adL ‘Night Zoom’ iki ana karakter altında koleksiyon hikayesini sunuyor. Lady Glamour, şıklığı ve asaleti simgeleyen bir kadının hikayesi. Bu kadına, dantel ve kadife hayat veriyor. Farklı desenlerin kullanıldığı dantel elbiseler, bluzlar yada kadife kumaşların üzerinizden aktığı zarif görünümler hem evde hem dışarıda yapalacak kutlama için sade ve şık bir alternatif sunuyor. Asaletin temsilcisi siyah ve asırlardır popülerliğini kaybetmeyen kırmızı rengin yanı sıra bordo, petrol, zümrüt ve saks alternatifler onu gecenin en şık kadını yapmaya yetiyor. Vücut kıvrımlarını ortaya çıkartan krepli kumaşlar, zarif bir görünüm sağlarak herzamankinden daha dişi.

Shine, parıltıyı ve bakışların üzerinde olmasını seven bir kadının hikayesi. Hayat enerjisini en iyi ışıltılı kıyafetlerle yansıtan bu kadın gerçek bir eğlence tutkunu. Saten yüzeyler, mat kumaşlarla birlikte kullanılan pullar ve işlemeler o gecenin yıldızı olmasını garantiliyor. Mücevher hissi veren üç boyutlu romantik işlemeler, saten kumaşlar, strech formlar feminenliğini ön plana çıkarıyor. İkili kombinler, elbiseler, işlemeli/taş detaylı jeanler koleksiyonun ana parçalarını oluşturuyor. Siyah ve dorenin yanı sıra, bronz, mor ve fuşya alternatifler bu özel gecede göz kamaştırıcı.