adL ile 2013 İlkbahar/Yaz’ın ilham kaynağı siz olun

adL 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu “Working Chic”, stil sahibi, güçlü, şehirli ve şık kadın imajını vurguluyor. Yeni sezonun marka yüzü ise Amerikalı model Tara Jean

adL ile 2013 İlkbahar/Yaz’ın ilham kaynağı siz olun

adL “Working Chic” koleksiyonuyla 2013’e hızlı bir giriş yapıyor. Koleksiyonun fotoğraflarını ünlü moda fotoğrafçısı Lara Sayılgan çekerken markanın İlkbahar/Yaz yüzü ünlü model Tara Jean oldu. Güzel model, “Bir markayı temsil etmek her zaman benim için bir onurdur. Bu projeyle ilgili çok heyecanlıyım. Koleksiyondaki özellikle klasik parçalar tamamen benim tarzımı yansıtıyor. Bu muhteşem koleksiyonu görmek ve tanımak çok güzeldi. Çekimlerde giydiğim ve adL’nin bana hediye ettiği beyaz floral desenli pantolona bayıldım. Bu pantolonu sosyal medya hesaplarımda yayınladım ve gören herkes bayıldı” dedi.

“Working Chic” koleksiyonu en son trendleri geniş ürün yelpazesiyle moda severlere sunuyor. Koleksiyon Modern Beat, Mystic Nature, City Chic, Business olarak dört temadan oluşuyor. Bu İlkbahar/Yaz adL sade, spor, şık ve çok  iddialı!

“Working Chic” 2013 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu Beyaz, Rose, wine, nude, indigo, saks, haki, coral, turkuaz, yeşil ve soft renkleri; keten, viskon, pamuk, denim, rayon karışımlı kumaşlarla ve porselen, kaleidoskopi degrade, geometrik, farklı formlarda çiçek desenleriyle dünya modasını sizlerle buluşturuyor.

Koleksiyon temaları:
Modern Beat; Stili, hakkındaki ilk ipucunu veriyor… Belli ki diğerlerinden farklı bir kadın! Sade ama şık, küçük tasarım detayları bu farkı yaratan asıl nokta… Kendine güvenen ve bir yere girdiğinde geldiği topuk seslerinden anlaşılan bir kadın o…  Dik duran kalın kumaşlar  Çizgi, dama ve kazayağı, A-line coat ve elbiseler, peplum elbise, etek ve ceketler, lazer kesimler, dantel, kloş etekler ve 60’ların zarafeti ile farkını ortaya koyuyor.

Mystic Nature; Rahat, dökümlü kumaşlar. Bu temanın kadını rahat giyinerek de şık olunabileceğinin kanıtılıyor… Desenli bol kesim gömleğinin altına giydiği skinny jean’i ve stilettolarıyla spor-şık bir görünüm elde ediyor. Doğanın tonları bu temada kendini fazlasıyla gösteriyor… Çok cepli, rahat elbise ve gömlekler, safari ve askeri esintiler, trop ve metal aksesuarlar, sweatshirtler, uzun etekler rahat ve şık olmanın keyfini yaşatıyor…

City Chic; Lacivert ve indigo gibi mavinin tonlarıyla gelen deniz esintisi… Hafta sonları şehirden sıkılıp deniz kenarına kaçan ya da iş yerinde deniz havasını estiren bir kadın bu temanın çıkış noktası… Rahat, bol kıyafetler ve giy-çık elbiseler bu kadının olmazsa olmazı! Jean, keten ve pamuklu rahat kumaşlar içinizi ferahlatacak.

Busıness; Ofis şıklığına yeni bir soluk getiren business koleksiyonu kadınların duruşunu daha güçlü kılıyor. Ceket, etek, pantolon, elbise, gömlek ve bluzlar stili ile sade ve sofistike… Koleksiyonda yer alan lacivert, siyah, kemik, açık mavi renkleri ise klasik ofis şıklığını sizlere sunuyor…