adL & Toçev çocukların hayallerini gerçekleştirdi

Eğitime her zaman önem veren adL ve “Okumak her çocuğun hakkıdır” ilkesiyle 24 yıldır okumak isteyen ancak maddi yetersizlikten dolayı okuyamayan çocuklarımıza tüm eğitim hayatları boyunca maddi, manevi destek veren Toçev, anneler günü için bir araya geldi

adL & Toçev çocukların hayallerini gerçekleştirdi

Her çocuğu birey olarak kabul edip, onların kültürlü, bilgili, uyumlu, üretken olmaları ve toplumsal hayata kazandırılmaları için hiç durmadan çalışmalarına devam eden Toçev ve adL geleceğimiz çocuklarımızın eğitim ve gelişimlerini artırmak amacıyla adL Genel Merkezi’nde buluştu. Toçev çocuklarını ağırlayan adL ekibi onların hayallerini çizdiği resimlere şal tasarımlarıyla can verdi. Şallar anneler günü için adL mağazalarındaki yerini aldı.

 

adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık: “Toçev’le daha öncede birçok projede beraber yol aldık. Ancak bu projenin bizde özel bir yeri var. Toçev’in okuttuğu çocuklarla buluşmak, çizdiği resimlere onların dünyasıyla bakmak ve birlikte zaman geçirmek çok keyifliydi. Çok kutsal ve özel bir gün olan anneler gününde, daha fazla çocuğa okuma imkanı sunmak adına başladığımız bu yolculukta onların ve bizim hayallerimiz buluştu.” dedi.

 

Toçev Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Uygun: “Her bir şal da çocuklarımızın dokunuşunun olması, hayal güçlerinin sanatla buluşması bizleri çok heyecanlandırıyor. Çocuklarımızın kendilerini yazı ve resimle böylesine güzel ifade edebiliyor olmaları; onlar için gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda ne kadar başarılı olduğumuzu da gösteriyor. adL'nin sosyal sorumluluk konusundaki hassasiyeti ve ekibin pozitif enerjisi de böyle güzel projelerimizin yıllardır sürüyor olmasında çok büyük etken.” dedi.