Adil Işık Grup sadakat kartıyla büyüyor!

Türkiye, Rusya ve Ortadoğu coğrafyası da dahil önemli lokasyonlarda çok değerli satış noktalarıyla, 1992 yılından bu yana Türk perakendesi adına büyük işlere imza atan, ve kadın modasına yön veren Adil Işık Grup bünyesinin genç markası “Lovemybody” ile kadın perakende devi adL, 1 milyonu geçen ve bunun 400 bini sadakat kart sahibi kalıcı müşterisiyle kadının özel anında ve hayatında yanında olmaya devam ediyor

Adil Işık Grup sadakat kartıyla büyüyor!

Adil Işık Grup, bugüne kadar 834 kadın çalışan istihdamı, 170 genç kıza staj imkanı ve yıllık 5 milyon üretim kapasitesiyle ortalama bugüne kadar 13 milyon kadın kıyafeti üretimi, 400 bini sadakat kart sahibi olmak üzere 1 milyon üzeri müşteri ve 120 yurt içi, 45 yurt dışı toplan 165 satış noktasıyla kadınlarla güçlü bir çatı oluşturuyor.

 

Adil Işık Grup Kreatif Başkanı Zehra Işık: “Kadın, bizim için markamızda her zaman tek önceliğimiz oldu. Müşterilerimize vermemiz gereken değer, şirket iç kültürümüze de geçtikçe, dünyada sayılı kadın işçisi daha çok olan şirketlerden biri olabilmenin de gururunu yaşıyoruz. Kadınları iyi etmek adına çalışmalarımız devam edecek.” dedi.