Adil Işık Group’a Başarı Ödülü

Türkiye’nin önde giden kadın hazır giyim markası Adil Işık Group, 2011-2012 yılında, yurt dışı ihracatında gösterdiği başarısıyla İHKİB’den ödül aldı

Adil Işık Group’a Başarı Ödülü

1992 yılında ilk mağazasını iç piyasada hizmet vermek üzere açan Adil Işık, 21 yılda hem iç piyasa hem de dış piyasada adını duyurarak tekstil alanında Türkiye ekonomisine ciddi katkılar sağladı. Alanında gösterdiği başarı ve ülkeye katkılarından dolayı İstanbul Hazır Giyim Ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) tarafından ödüllendirildi.

2011-2012 yıllarında konfeksiyon sektöründeki yurt dışı ihracatında gösterdiği başarıdan dolayı plaket ve başarı sertifikasını adL markası adına alan, Adil Işık Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık, mutluluğunu “1992’den 2013’e kadar çalışmalarımıza büyük özen göstererek devam ettik. Bizim için önemli olan öncelikle müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutmak. Bin 600 mağaza çalışanı, 350 merkez personelimizle bin 950 kişilik bir aileyiz. Bugün bu noktaya gelmiş olmaktan dolayı büyük bir onur ve mutluluk duyuyoruz” diyerek belirtti.

Bugün Adil Işık Group, Türkiye'de 200'e yakın satış noktasına ulaştı. 30 mağazasıyla Rusya pazarında hızla büyüyerek mağazalar zincirine, Rusya dışında 12 farklı ülkede; Azerbaycan, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Bulgaristan, Çin, Fas, Gürcistan, İran, Karadağ, Kazakistan, Kıbrıs, Kuveyt, Kuzey Irak, Libya, Makedonya, Mısır ve Suudi Arabistan ve Polonya’daki satış noktalarıyla hizmet vermeye devam ediyor.