Adese’nin Parksite mağazası yenilendi

11 Eylül 2019 Çarşamba

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, sahibi ve işletmecisi olduğu Ereğli Parksite AVM içerisinde yer alan mağazasını yeniledi

adesenin-parksite-magazasi-yenilendi

Adese, 2009 yılında faaliyete başlayan Ereğli Parksite mağazasını daha çevre dostu ve modern bir görünüme kavuşturdu. Baştan aşağıya yenilenen Ereğli Parksite Adese mağazasının açılışı geçtiğimiz gün, Adese yöneticileri ve müşterilerin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

 

Ereğli Parksite Adese Mağazası’nın modernize edilmesiyle ilgili bilgi veren Adese Genel Müdür Yardımcısı Nurettin Örücü: “Mağazamızı teknik, mimari ve görsel anlamda daha modern bir yapıda yeniden dizayn ederek çağdaş mağazacılığın tüm gerekliliklerini yerine getiren özel bir mağazaya dönüştürdük. Bu değişim ve yenileme çalışmaları ile Ereğlili hemşerilerimize daha rahat ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmak istiyoruz.” dedi.

 

Ereğli Parksite Adese mağazasının yenilenen reyonlarında; gıdadan temizliğe, manavdan unlu mamullere, konfeksiyondan ayakkabıya, kozmetikten ev tekstiline kadar 12 bin çeşit ürün müşterilerin beğenisine sunuluyor. Ereğli Parksite Adese; bin 500 metrekarelik alanda 6 kasa ve 22 personeliyle müşterilerine 365 gün kaliteli ve hesaplı alışverişin keyfini yaşatacak.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri