Adese’nin görevi market

18 Ağustos 2014 Pazartesi

Adese’nin, genel müdürlük çalışanları ile saha çalışanları arasındaki sinerjiyi güçlendirmek amacıyla başlattığı “Görevimiz Market” projesinin 2’nci etap uygulaması devam ediyor

adesenin-gorevi-market

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese’nin 2013 yılında hayata geçirdiği ve geçtiğimiz aylarda da ikinci etabını başlattığı “Görevimiz Market” projesi tüm hızıyla devam ediyor. Projenin ikinci etabıyla birlikte, genel müdürlük çalışanları ve saha çalışanları arasında ilk aşamada güçlendirilen iletişimin daha üst noktalara taşınması hedefleniyor.

Adese’nin kurumsal performansının artırılmasının amaçlandığı projeye; şirketin İnsan Kaynakları, Kurumsal İletişim, Bütçe Planlama ve Finans, Muhasebe, Satın Alma, Bilişim Teknolojileri ve Lojistik departmanlarından birim müdürü, müdür yardımcısı ve uzman düzeyinde çalışanlar katılıyor.

Şirketin sürdürülebilir başarısı için genel merkez çalışanlarının saha çalışmalarının nasıl ilerlediği hakkında derinlemesine bilgi sahibi olması gerektiğini ifade eden Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben, “Görevimiz Market projesinin, katılımcı kurum kültürünün devamlılığı açısından ve yöneticilerimizin sahadan kopmaması için çok önemli olduğuna inanıyoruz. Projenin ilk etabının tamamlanmasıyla genel merkez çalışanlarımız ve market çalışanlarımız arasında güçlü bir sinerji oluşmuştu. Kurumsal hedeflerimizi gerçekleştirmemiz açısından büyük önem arz eden bu sinerjinin devamlılığı için projenin ikinci etabını da ciddiyetle sürdürüyoruz. Ayrıca böyle bir proje; kampanyalarımıza yön veren, satın almaları gerçekleştiren ve müşterilerimizle kurduğumuz iletişimi yöneten arkadaşlarımıza, müşterilerimizle ilgili farklı geri dönüşler alma olanağı sunuyor” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri