Adese’den yeni mağaza

30 Eylül 2013 Pazartesi

Adese, Yunak marketinin açılışıyla Konya’daki şube sayısını 2 haftada ikiye çıkardı

adeseden-yeni-magaza

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, yeni mağaza açılışlarına devam ediyor. Önce Bolu, sonra Konya’da yeni mağazalarını müşterileriyle buluşturan Adese, Konya Yunak’taki marketinin açılışını geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi.

Konya’da 2 hafta içinde düzenlenen ikinci açılış olan yeni mağazanın açılış töreni, Yunak halkının yoğun ilgisine sahne oldu. Açılış kurdelesini İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fahri Akay ve Yunak Müftüsü Ali Ünal’la birlikte kesen Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben, müşterilerinin Adese’ye duyduğu güven ve verdiği enerji ile büyümekten gurur ve mutluluk duyduklarını ifade ederek açılışa yoğun ilgi gösteren Yunak halkına teşekkürlerini dile getirdi.

Yeni mağazaya özel indirimler
Tüm Adese’lerde geçerli olan kampanyalara ek olarak açılışa özel indirimlerin de sunulduğu açılış, Yunak halkı tarafından büyük ilgi gördü. Yunak’taki ilk Adese olan market, 500 metrekare toplam alan ve 250 metrekarelik market alanında, 2 kasa ve 16 çalışanıyla sabah 08.00 akşam 22.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Yunak Adese’de gıdadan temizlik ürünlerine, sebze - meyveden şarküteriye, zücaciyeden kozmetiğe kadar 6500 farklı ürün Adese kalitesiyle Yunak halkının hizmetine sunuluyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri