Adese’den eğitime büyük destek

27 Nisan 2015 Pazartesi

Adese, Procter&Gamble işbirliği ile hayata geçirdiği “Okula Destek” kampanyasıyla 200 okula 12 bin 200 adet spor malzemesi yardımında bulundu

adeseden-egitime-buyuk-destek

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, eğitime destek amacıyla gerçekleştirdiği kurumsal sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor. Adese ve P&G işbirliğiyle bu yıl ikincisi düzenlenen “Okula Destek” kampanyası çerçevesinde P&G’nin seçili ürünlerinden alan Adese müşterileri, yaptıkları her alışverişte okullara spor malzemesi alımına destek oldu.  

Konya’da 110, Ankara’da 35, Afyon ve Isparta’da 10'ar, Bolu’da 20, Aksaray, Karaman ve Mersin'de 5'er adet olmak üzere mağazalarının bulunduğu tüm il ve ilçelerde toplam 200 okula yardımda bulunan Adese; basketbol topundan futbol topuna, voleybol topundan tenis topu ve tenis raketine kadar toplam 12 bin 200 adet spor malzemesi hediye etti.

Adese’nin eğitim ve çevre başta olmak üzere birçok alanda sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdiğini ifade eden Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben; “Eğitim, ülkemizin her zaman en önemli konularından birini oluşturmaktadır. Spor ve spor eğitimi üzerine de daha fazla eğilmemiz gerektiğine inanıyoruz. Spor, çocuklarımıza daha okul çağında, özellikle de ilkokul döneminde kazandırılması gereken bir alışkanlık. Biz de bu bilinçle okullarımızın spor faaliyetlerine destek olabilmek amacıyla P&G işbirliğiyle ikincisini gerçekleştirdiğimiz kampanya sonucunda toplam 200 okula 12 bin 200 adet spor malzemesi yardımında bulunduk. Bu kampanyada bize destek veren başta Adese müşterileri ve Procter&Gamble’a teşekkür ediyorum.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri