Adese’den Anneler Günü’ne özel kutlama

06 Mayıs 2015 Çarşamba

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, 10 Mayıs’ta kutlanacak Anneler Günü için özel fırsatlarla annelerin sevincine ortak oluyor

adeseden-anneler-gunune-ozel-kutlama

Adese, alışverişi fırsata çeviren kampanyalarına Anneler Günü’nde de devam ediyor. Anneler Gününe özel indirimler ve kampanyalar düzenleyen Adese, annelere özel tüm ürünlerde bol çeşit ve uygun fiyatı bir arada sunuyor.

Adese ve Adesem mağazalarında 8 - 14 Mayıs günleri arasında kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde yüzde 50’ye varan indirimler annesine hediye almak isteyen Adese müşterilerini bekliyor. Xo, Hunca, Axe, Dove, Rexona, Bellisima, Blade, C-Thru, Emotion First Class, Match, ve Privacy kozmetik ürünlerinde kasada yüzde 35 indirim sunan Adese; Nivea, Neutrogena, Garnier ve Diadermine cilt bakım ürünlerinde ise kasada yüzde 50 indirim uyguluyor. Anneler Günü’ne özel indirimleri kozmetik ve cilt bakım ürünleriyle sınırlı tutmayan Adese, 14 Mayıs’a kadar geçerli olan kampanyasıyla konfeksiyon, ayakkabı, züccaciye ve küçük ev aletlerinde de müşterilerine zengin ürün çeşidi ile uygun fiyat avantajı sunuyor.

Anneler Günü’nde bebekler yarışacak
Adese ve Huggies işbirliğiyle Anneler Günü’nde anneler ve bebekler için de emekleme yarışması yapılacak. Geçtiğimiz yıl Babalar Günü’nde düzenlenen emekleme yarışması, bu yıl da 9-10 Mayıs günlerinde Kulesite Adese mağazasında düzenlenecek. Emekleme yarışmasına anneler, 6 - 12 aylık bebekleriyle birlikte katılabilecek. Huggies’in tüm yarışmacılara çeşitli hediyeler vereceği etkinlikte birinci olan katılımcılar, 1 adet Huggies bebek bezi ve Adese’den 50 TL değerinde ‘Hediye Kart’ kazanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri