Adese yılın ilk yarısını değerlendirdi

05 Haziran 2014 Perşembe

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, şirket yöneticilerinin katılımıyla istişare toplantısını gerçekleştirdi. 2014 yılının ilk yarısının değerlendirildiği toplantıda önümüzdeki dönemin iş hedefleri planlandı

adese-yilin-ilk-yarisini-degerlendirdi

Adese’nin, geleneksel olarak düzenlediği istişare toplantısında 2014 yılı faaliyetleri değerlendirildi. Geçtiğimiz günlerde Antalya’da gerçekleştirilen toplantıda, Adese’yle ilgili değerlendirmelerin yanı sıra Türkiye ekonomisi de masaya yatırıldı. Üst yönetim ve yöneticileri bir araya getiren istişare toplantısı, İttifak Holding İcra Kurulu ve Adese Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Atila, Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben, genel müdür yardımcıları, birim müdür ve müdür yardımcılarının katılımıyla gerçekleşti.

Adese’nin 2014 yılı ilk yarı verilerinin değerlendirildiği istişare toplantısında, ramazan ayı için yapılacak çalışmalar ve yılın ikinci yarısında gerçekleştirilmesi planlanan iş hedefleri konuşuldu.
Perakende sektöründe yoğun bir rekabetin yaşandığını belirten İttifak Holding İcra Kurulu ve Adese Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Atila “Perakende sektöründe tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de rekabet çok üst düzeyde. Yaşanan bu yoğun rekabete rağmen yatırımlarımızın ve geliştirdiğimiz iş stratejilerimizin karşılığını alıyoruz. Yılın ikinci döneminde daha güçlü bir çalışma performansı ortaya koyacağımıza inanıyorum” dedi.

2014’ün ilk yarısı için başarılı bir performans ortaya koyduklarını belirten Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben ise; “Yaptığımız çalışmaların ve yeniliklerin karşılığını almaya devam ediyoruz. 3 gün süren değerlendirme toplantısı bizim için verimli oldu. Bu toplantıyla birlikte Adese’nin dinamizmine yeni ufuklar katacağız. Burada bulunan tüm arkadaşlarıma çalışmaları, fikirleri ve katkılarından dolayı teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri