Adese yenilenen yüzüyle hizmette

23 Kasım 2015 Pazartesi

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, mağaza açılışlarınınyanı sıra mağaza yenilemelerine de hız kesmeden devam ediyor. Bu yenileme çalışmaları kapsamında Zafer Adese mağazası, alışveriş keyfini daha da artıracak şekilde modernize edildi

adese-yenilenen-yuzuyle-hizmette

Mağaza yenilemelerine tüm hızıyla devam eden Adese, 1997 yılında faaliyete başlayan Zafer Mağazası’nı daha çevre dostu ve modern bir görünüme kavuşturdu. Baştan aşağıya yenilenen Zafer Adese Mağazası’nın açılışı geçtiğimiz gün Adese Yönetim Kurulu Üyesi Fahri Akay, Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök, Adese Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Durmaz, Adese yöneticileri ve müşterilerin yoğun katılımıyla gerçekleşti.


Zafer Adese Mağazası’nın modernize edilmesiyle ilgili bilgi veren Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök; “Adese’yi her geçen gün yeni mağazalarla büyütürken diğer yandan da mevcut mağazalarımızı yeniliyoruz. Müşterilerimizin alışveriş deneyimini üst seviyede yaşayabilmelerini sağlamak için mağazalarımızı teknik, mimari ve görsel anlamda yeniden yorumluyor, tasarlıyor ve dizayn ediyoruz. Bu anlayışla Zafer mağazamızı yeni konsepte uygun bir biçimde daha modern bir yapıda ve doğa dostu teknolojilerle baştan sona yenileyerek değişimi başlatmış bulunuyoruz. Mevcut mağazalarımızdaki yenileme çalışmalarımıza vemağaza açılışlarımıza önümüzdeki dönemde de ara vermeden devam edeceğiz.” dedi.


Zafer Adese mağazasının yenilenen reyonlarında; gıdadan temizliğe, manavdan unlu mamullere, konfeksiyondan ayakkabıya, kozmetikten ev tekstiline kadar 15 bin çeşit ürün müşterilerinbeğenisine sunuluyor. Zafer Adese; bin 570 metrekarelik alanda 6 kasa ve 51 personeliyle müşterilerine 365 gün kaliteli ve hesaplı alışverişin keyfini yaşatacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri