Adese, yeni yılda büyümesine ivme kazandırdı

19 Ocak 2016 Salı

2016 yılının ilk mağazasını Ankara Özgürlük’te açan Adese, Konya’da da yılın ilk mağazasını Karatay ilçesinde açtı. Aksinan mağazası ile toplam mağaza sayısını 152’ye çıkaran Adese, Konya’daki mağaza sayısını da 121’e yükseltti

adese-yeni-yilda-buyumesine-ivme-kazandirdi

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, yeni açtığı mağazalarla istikrarlı büyümesini devam ettiriyor. Aralık ayında Ankara’da Barıştepe ve Güventepe mağazalarını, 5 Ocak’ta da Ankara Özgürlük mağazasını hizmete sunan Adese, 15 Ocak Cuma günü Konya’nın Karatay ilçesinde açılışını gerçekleştirdiği Aksinan mağazası ile toplam şube sayısını 152’ye yükseltti. Aksinan mağazasının açılışı; Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök, Adese yöneticileri ve müşterilerin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.


Aksinan mağazası açılışıyla toplam 152 şubeye ulaştıklarını ifade eden Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök, “Adese olarak yeni mağaza açılışları ile güçlü büyümemizi her geçen gün sürdürüyoruz. Son bir ayda 4 yeni mağazamızı müşterilerimizle buluşturduk. Yakın bir zamanda Ankara Kızılcahamam mağazamızla da müşterilerimizin hizmetinde olacağız. Adese olarak şube ağımızı 2016’da daha da genişleterek, müşterilerimize gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceği kaliteli ve güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmayı sürdüreceğiz.” dedi.


500 metrekare ticari alanda 3 kasa ve 13 personeliyle müşterilerine hizmet veren Aksinan mağazasında, tüm Adese’lerde geçerli olan kampanyalara ek olarak açılışa özel indirimler de sunuluyor. Aksinan Adese mağazası; gıdadan temizliğe, kozmetikten oyuncağa ve zücaciyeden ev tekstiline kadar 5 bin farklı ürünüyle 365 gün kaliteli ve hesaplı alışverişin keyfini yaşatacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri