Adese, Muharrem ayına özel aşure ikram etti

02 Ekim 2017 Pazartesi

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese; bolluk, bereket ve paylaşmanın sembolü olan Muharrem ayı vesilesiyle M1 mağazasında ve Kulesite AVM’de vatandaşlara aşure ikram etti

adese-muharrem-ayina-ozel-asure-ikram-etti

Özel günlerde yaptığı etkinliklerle müşterilerinin beğenisini kazanan Adese; Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikram etti. Cumartesi günü Kulesite AVM, Pazar günü ise M1 Adese mağazasında kurulan aşure stantlarına ilgi yoğun olurken, iki günde yaklaşık 10 bin kişilik aşure ikram edildi.

 

Önemli bir değer yaşatılmış oldu

Gerçekleştirilen etkinlikle ilgili açıklama yapan Adese Genel Müdürü Ahmet Özkürkçüler: “Bolluk, bereket ve paylaşma ayı olan Muharrem ayında, Kulesite AVM ve M1 Adese mağazamızda kurduğumuz stantlarda iki günde yaklaşık 10 bin kişilik aşure ikramında bulunduk. Kültürümüze ait önemli bir değeri Adese olarak düzenlediğimiz etkinlikle yaşatmış olduk. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Bu vesileyle İslam aleminin Muharrem ayını ve aşure gününü kutluyorum.” dedi.
Özkürkçüler ayrıca, tüm Adese mağazalarında aşurelik ürünlerin yer aldığı reyonlar kurduklarını ve müşterilerine bol çeşit, uygun fiyat avantajları sunduklarını da sözlerine ekledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri