Adese mağaza sayısını 140’a çıkarttı

24 Aralık 2014 Çarşamba

Adese, geçtiğimiz günlerde Konya Kadınhanı’nda açtığı yeni mağazasının ardından bir mağaza da Afyonkarahisar’ın Çay ilçesinde açtı. Adese, Çay mağazasıyla birlikte toplam mağaza sayısını 140’a yükseltti

adese-magaza-sayisini-140a-cikartti

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, yeni mağaza açılışlarına tüm hızıyla devam ediyor. Adese, Konya Kadınhanı’ndan sonra yeni mağazasını, Afyonkarahisar’ın geçmişiyle tarihte önemli bir yere sahip Çay ilçesinde müşterilerinin hizmetine sundu. Adese, 140’ıncı mağazasının açılışını bugün (24 Aralık) Çay Kaymakamı Selim Palamut, Garnizon Komutanı Ferit Kahriman, Emniyet Müdürü Yunus Dinç ve diğer protokol üyeleriyle birlikte Adese Yöneticileri ve Çay halkının yoğun katılımıyla gerçekleştirdi.

Çay Adese mağazasının açılışında konuşan Adese Genel Müdürü Sıtkı Erben, “Afyonkarahisar’ın güzide ilçesi Çay’da 140’ıncı mağazamızı açmanın ve bu mağazamızda 20 arkadaşımızı daha istihdam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Sultandağı mağazamızın ardından Çay Adese’yi de hizmete açarak Afyonkarahisar’daki şube sayımızı ikiye çıkardık. Yeni mağaza açılışlarımız Aralık ayı sonuna kadar Konya’nın Karatay ilçesinde ve Ankara Elvankent’te açacağımız mağazalarımızla devam edecek ve bu mağazaların açılmasıyla birlikte toplam 142 mağazaya ulaşacağız” dedi.

Çay mağazasında 700 metrekare ticari alanda üç kasa ve 20 personeliyle müşterilerine hizmet verecek olan Adese, müşterilerine gıdadan şarküteriye, temizlikten kozmetiğe, oyuncaktan züccaciyeye ve konfeksiyondan ayakkabıya kadar 10 bin farklı ürünü bir arada sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri