Adese Anadolu’nun en büyük 3’üncü perakende şirketi oldu

25 Aralık 2017 Pazartesi

İttifak Holding’in perakende markası Adese, Capital ve Ekonomist dergileri tarafından düzenlenen Perakendede İnovasyon Forumu ve Ödülleri Töreni’nde Anadolu’nun en büyük 3’üncü perakende şirketi ödülüne layık görüldü

adese-anadolunun-en-buyuk-3uncu-perakende-sirketi-oldu

Capital ve Ekonomist dergileri tarafından düzenlenen Perakendede İnovasyon Forumu ve Ödülleri Töreni; Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, iş dünyasından çok sayıda davetli ve firma temsilcilerinin katılımıyla İstanbul Shangri-La Bosphorus Hotel’de gerçekleştirildi. İttifak Holding’in perakende sektöründeki markası Adese, törende Anadolu’nun en büyük 3’üncü perakende şirketi ödülüne layık görüldü. Adese adına ödülü Genel Müdür Ahmet Özkürkçüler Ekonomist Dergisi Yayın Yönetmeni Talat Yeşiloğlu’nun elinden aldı.


“Hedefimiz Türkiye’nin ilk 3’ü arasında yer almak”

Ödül töreni sonrası konuşan Adese Genel Müdürü Ahmet Özkürkçüler: “Öncelikle Capital ve Ekonomist dergilerine bu güzel organizasyon için teşekkür ediyorum. Çalışmalarımızın bu tür organizasyonlarda yer bulması ve ödüllendirilerek adeta tescillenmesi bizler için birer onur kaynağı oluyor.” dedi.   


Etki alanını her geçen gün biraz daha Anadolu’ya doğru genişleten perakende sektöründe Anadolu merkezli bir firma olarak, öncelikle Anadolu’da güçlerini artırma kararlılığında olduklarını ifade eden Özkürkçüler: “Adese olarak orta vadede hedefimiz; Türkiye perakende sektörünün ilk 3 markası arasında yer almak. Bu hedefimizi gerçekleştirmek için öncelikle Anadolu’daki gücümüzü artırmaya dönük çalışmalarımızı sürdüreceğiz; organik büyümenin yanı sıra inorganik fırsatları da değerlendirmeye devam edeceğiz. Daha verimli, daha canlı, daha dinamik bir şirket olmak ve her Adese çalışanın emeğini daha değerli hale getirmek amacı ile her zaman olduğu gibi verimliliği odağımıza alarak yatırımlarımızı sürdüreceğiz. Gelecek dönemlerde şirketimiz adına daha büyük başarıları yaşamayı arzu ediyoruz. Çünkü biz ekip olarak Adese’nin geleceğinden büyük heyecan duyuyoruz. Bu vesile ile bu anlamlı ödülün alınmasında katkısı olan başta çalışanlarımız olmak üzere, tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri