Adel Kalemcilik’in insan kaynakları direktörü değişti

28 Şubat 2019 Perşembe

İnsan kaynakları yönetiminde uzun yıllar deneyim sahibi olan Dr. K. Mehmet Büyükçolak, Adel Kalemcilik’in İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne getirildi

adel-kalemcilikin-insan-kaynaklari-direktoru-degisti

İnsan kaynağı ve ortak akıl ile yürütülen başarılıçalışmalarıyla ön plana çıkan AdelKalemcilik, iz bırakan 50’nci yılında güçlü adımlar atmaya devam ediyor. Farklı sektörlerde insan kaynakları alanında uzun yıllar tecrübe sahibi olan K. Mehmet Büyükçolak, Adel Kalemcilik’e İnsan Kaynakları Direktörü olarak atandı. Alanındaki yetkinliği ile şirketin İK süreçlerini yönetecek olan Büyükçolak, 2019 Ocak ayından itibaren görevine başladı.

 

1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan K. Mehmet Büyükçolak, 1998 yılında Marmara Üniversitesi’nden Uluslararası İlişkiler alanında yüksek lisans derecesi ve 2005 yılında Marmara Üniversitesi’nden Uluslararası İlişkiler alanında doktora derecesi aldı.

 

Haziran 1997 yılında Anadolu Endüstri Holding AŞ’de İnsan Kaynakları ve Endüstriyel İlişkiler Uzmanı olarak çalışmaya başlayan Kamil Mehmet Büyükçolak, sırasıyla Efes Bira Grubu Merkez’de İnsan Kaynakları Yöneticisi, Efes Bira Grubu Merkez’de İnsan Kaynakları Müdürü, Efes Rusya İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yaptı. Büyükçolak, son olarak McDonald’s’ın İnsan Kaynakları Direktörü olarak çeşitli projelere imza attı.

 

2019 Ocak ayından itibaren Adel Kalemcilik İnsan Kaynakları Direktörlüğü’nü üstlenen K.  Mehmet Büyükçolak, evli ve iki çocuk babası, çok iyi derecede İngilizce ve Rusça biliyor.

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri