Perakende PageSkin

Adapazarı Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma’yla güldü

Adapazarı’nın önde gelen alışveriş merkezi Ada AVM, önceki gün unutulmaz bir etkinliğe imza attı. Beşiktaş’ın efsane futbolcusu Pascal Nouma ve ünlü oyuncu Kadir Çöpdemir, Ada AVM ziyaretçileri için bir araya geldi

Adapazarı Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma’yla güldü

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen etkinlikle ünlü sanatçı Kadir Çöpdemir ve Beşiktaş’ın unutulmaz futbolcusu Pascal Nouma, sevenlerine “en baba sohbeti” yaşattı. 7’den 70’e hayranlarının büyük ilgi gösterdiği Nouma ve Çöpdemir, önce soruları yanıtladı, ardından imza dağıtıp hayranlarıyla selfie çekti. Kadın hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Nouma, “Kadınlar neden sizi bu kadar çok seviyor” sorusuna “Çünkü ben sevimli ve çekiciyim. Bir de gülümsüyorum.” yanıtını verince AVM’yi dolduran yüzlerce kişiyi kahkahaya boğdu.

Fransız futbolcu Nouma, Türkiye’de Tuba Büyüküstün ve Meryem Uzerli’ye hayran olduğunu ve onlarla birlikte bir projenin içinde yer almak istediğini söyledi. Son dönemde sosyal medyada fenomen haline gelen Kadir Çöpdemir, “Son zamanlarda Instagram’la çok ilgileniyorum. Çünkü oradan manita yapılıyor. Çok iyi takip ettiklerim var ama Türk değil, yabancı…” dedi. Ardından da “Pascal’ı kadınlardan kıskandığım oluyor.” sözleriyle herkesi güldürdü.

Usta sanatçı, “Hayatınızda pişmanlıklarınız var mı” sorusunda “Yemeğe çok düşkünüm” yanıtını verdi. Pascal Nouma ise “Benim hiçbir pişmanlığım yok.” dedi.

Bir hayranının “Birlikte dizi ya da film yapacak mısınız” sorusuna ise Kadir Çöpdemir, “Zamanında bizim yapımcılara Pascal’la bana Robinson Cruise filmi yapın dedim. Ancak beni dinlemediler, şimdi başkaları yaptı. Şimdi Serhat Kılıç oynuyor. Tebrik ediyorum kendisini. Hâlbuki biz daha iyi bir çift olurduk.” dedi.

Fenerbahçeli Kadir Çöpdemir’e Beşiktaşlı Pascal’la kavga edip etmediği soruldu. Çöpdemir, “Maç zamanları yan yana gelmiyoruz. Kavga da çıkmıyor. Kavga etmemek lazım, sonuçta bu spor.” diye yanıtladı.

3 çocuğu olan Pascal Nouma, gece hayatına düşkünlüğü ve yeniden evlenip evlenmek istemediği sorusuna ise “Sürpriz olabilir, neden olmasın” cevabını verdi.

Teknik direktörlük teklifi aldığını da söyleyen ünlü yıldız, “Yakında böyle bir işle karşınıza çıkabilirim.” dedi ama takımın adını söylemedi. Ardından da Beşiktaş’ın stadının yapımı bitince ilk maça mutlaka gideceğini söyledi. 

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin