Activia shot ile probiyotikler ikiye katlandı

Activia shot ile probiyotikler ikiye katlandı

Ara öğünlere sağlık, lezzet ve keyif katan Activia, küçük ve pratik ambalajında iki kat probiyotik içeren yeni ürünü ‘Activia Shot’ ile bir ilke daha imza attı. Milyarlarca doğal probiyotiği sağlığa faydalı lezzetlerle buluşturan 80 ml’lik ‘Activia Shot’lar, limon&matcha&zencefil, ahududu&hibiskus ve sade olmak üzere 3 farklı çeşidiyle, raflarda yerini aldı.

 

Türkiye’yi probiyotik yoğurt ile tanıştıran Activia, bir ilke daha imza atarak küçük ve pratik ambalajında iki kat fazla probiyotik içeren yeni ürünü ‘Actvia Shot’ı tüketicilerinin beğenisine sundu. Sağlığa faydalı probiyotikleri içeren ‘Activia Shot’lar, limon&matcha&zencefil, ahududu&hibiskus ve sade olmak üzere 3 farklı çeşidiyle, 80 ml’lik şişelerdeki ‘Activia Shot’lar raflarda yerini aldı. Küçük ve pratik şişesiyle tüketicinin beğenisini kazanan Activia Shot’lar içeriğinde koruyucu, tatlandırıcı ve laktoz içermiyor.

 

Yeni Activia Shot’ların ‘Bir Shot’ta Çok Daha Fazlası’ temalı reklam filmi ise dijital ve konvansiyonel mecralarda yayına girdi. Activia Shot reklam filminde; bir şişede ikiye katlanan milyarlarca doğal probiyotiği keşfetmeye davet ediyor.