Activia’nın probiyotikleri şimdi prebiyotikler ile buluştu

Bağışıklık sistemini probiyotiklerle desteklemenin lezzetli ve pratik halini sunan Activia, şimdi probiyotik yoğurt ile prebiyotikli müsliyi bir araya getirdi. “Yulaf & Buğday Müsli” her kaşıkta tahıllardan gelen iyiliği sunarken, “Çilek & Nar & Yulaf Müsli” çeşidi ise kırmızı meyveler ile yulaf birleşiminin nefis lezzetiyle ara öğünlere keyif katıyor

Activia’nın probiyotikleri şimdi prebiyotikler ile buluştu

Bağışıklık ve sindirim sisteminin düzenlenmesine destek olan probiyotiklerin sayısını artırmanın en pratik yöntemlerinden biri, probiyotikleri prebiyotikli besinler ile bir arada tüketmek. Milyarlarca doğal probiyotiği pratik ve leziz formlarda sunan Activia, buradan yola çıkarak geliştirdiği iki yeni ürününde, probiyotik ile prebiyotiği buluşturdu.

Activia, yeni Probiyotik&Prebiyotik yoğurtları Yulaf & Buğday Müsli” ve “Çilek & Nar & Yulaf Müsli” çeşitleri ile her kaşıkta tahıllardan gelen iyiliği sunarken, ara öğünlerin keyfini katlıyor.

Kaşığı içinde pratik lezzet

Kaşığı içinde, Karıştır&Atıştır pratik ambalajında sunulan yeni lezzetler, 140 gram Activia ile 12 gram sade veya meyveli müsliden oluşuyor. Laktoz içermeyen ürünler her gün rahatlıkla tüketilebiliyor.