Açık hava sinemasının keyfi Tepe Nautilus’ta çıkacak

21 Ağustos 2019 Çarşamba

Tepe Nautilus ücretsiz düzenlediği açık hava sineması etkinliğiyle ziyaretçilerini kahkaha dolu Türk filmleriyle buluşturmaya devam ediyor. Yol Arkadaşım 2 ve Hedefim Sensin filmlerini kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler 23-24 Ağustos günlerinde Tepe Nautilus’ta buluşuyor. Film gösterimleri öncesinde gerçekleşecek DJ performansları ise ziyaretçilere müzik dolu anlar yaşatacak

acik-hava-sinemasinin-keyfi-tepe-nautilusta-cikacak

İstanbul’un tam kalbinde eğlence ve sanat dolu aktivitelerle ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan Tepe Nautilus, sinemaseverlerin büyük beğeniyle takip ettiği sezon filmlerini açık havada ziyaretçileriyle buluşturuyor.

 

Tepe Nautilus açık hava sinemasında,23 Ağustos’ta Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın rol aldığı Yol Arkadaşım 2 ve 24 Ağustos’tabaşrollerinde Ata Demirer ve Demet Akbağ’ınolduğu Hedefim Sensin filmini izleyebilirsiniz.

 

Tepe Nautilus Açıkhava Sineması’nda ziyaretçiler, film gösterimlerinin yanı sıra saat 19.00’da başlayacak DJ Performansı ile de müziğe doyacakları anlar yaşayacak.

 

Gösterim Tarihleri:

23Ağustos:Yol Arkadaşım 2

24 Ağustos: Hedefim Sensin

Gösterim Yeri: Tepe Nautilus Açık Otopark

DJ Performansı: 19.00

Film Gösterimi: 21.00


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri