Abdi İpekçi’de bir Türk devi

12 Mayıs 2016 Perşembe

Türkiye’nin en önemli markalarından Damat-Tween, lüks alışverişin kalbi Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde erkek giyim alanında mağaza açan ilk Türk markası oldu

abdi-ipekcide-bir-turk-devi

 

Orka Holding, yurt içindeki 200’üncü mağazasını lüks alışverişin kalbi Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde açtı.

Damat-Tween mağazası, Türkiye’nin en prestijli caddesi olarak bilinen Abdi İpekçi’de erkek giyim alanında ilk Türk markası olma özelliği taşıyor. İki katta toplam 500 metrekare alana sahip Damat-Tween Abdi İpekçi mağazası, alışverişe yeni bir soluk da getirdi. Tween’in doğa renklerinden oluşan ilkbahar/yaz koleksiyonu egzotik kuş sesleri eşliğinde terapi etkisi yaratan tropikal bir atmosfer eşliğinde sunulurken, Damat koleksiyonu cam, deri, taş ve ahşap malzemelerinin natürel şıklığıyla ön plana çıkartıldı.

 

Damat-Tween Abdi İpekçi mağazasının açılışına Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve eşi Ahu Orakçıoğlu, Orka Holding Eş Başkanı Halidun Orakçıoğlu, Orka Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Koordinatörü Osman Arar ev sahipliğinde iş ve sanat dünyasından çok sayıda konuk katıldı.

Dünya markaları ile aynı lokasyonda


Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, perakende sektöründe model ve öncü olma hedeflerinin olduğunu belirterek, “Bu kapsamda Nişantaşı Vali Konağı’ndan Abdi İpekçi Caddesi’ne taşıdığımız mağazamız, dünya markalarının bulunduğu bir lokasyonda onlardan eksik olmadığımızı göstermemiz açısından önem taşıyor. Mimari konseptimiz de müşterilerimizin kendini pozitif ve enerjik hissetmesine yönelik hazırlandı.” dedi.

 

Damat-Tween’in Bağdat Caddesi’nde yer alan mevcut mağazasının da çok yakında iki katı büyütülerek 650 metrekareye çıkarılacağını açıklayan Orakçıoğlu, “Böylece yaz döneminde Asya yakasındaki flagship mağazamızı da açmış olacağız.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri