69'uncu Tekin Acar Historia AVM'de açıldı

12 Haziran 2012 Salı

Kozmetik sektörünün önemli markalarından Tekin Acar Cosmetics, 69'uncu mağazasını geçtiğimiz günlerde Historia AVM'de hizmete açtı

69uncu-tekin-acar-historia-avmde-acildi

Tekin Acar Cosmetisc, exclusive markaları, modern mağaza dekorasyonu, tüm markaların servisini sunabilen kendine ait eğitimi personeli, her mağazada bulunan ürün bilgi monitörleriyle müşterilerine birçok ayrıcalık sunuyor. Cilt bakımından makyaja, parfümden saç bakımına birçok özel markaya sahip olan Tekin Acar Cosmetics yarattığı fiyat avantajıyla da müşterilerinin ilgisini çekiyor.

Tekin Acar Cosmetics, 69'uncu mağazasını İstanbul Fatih Historia Alışveriş Merkezi'nde geçtiğimiz günlerde açtı. Tekin Acar'ın Historia AVM'deki mağazasında tüm ürün gruplarını barındıran bir de cilt bakım kabini bulunuyor. Ayrıca dermokozmetik ürünler, bebek ve anne bakımı, erkek bakımı, el-ayak-tırnak bakımı, parfümde en çok satanlar ve en yeni ürünler mağaza içi yönlendirmelerle ayrılarak oldukça dikkat çekici bir konumda yer alıyor.

Türkiyede selektif kozmetik pazarında lider konumda olan Tekin Acar Cosmetics önümüzdeki aylarda da yeni illerde, yeni mağaza açılışlarıyla pazar payını her geçen gün artırmayı planlıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri