67 Burda Sevgililer Günü’nde pırlanta hediye edecek

11 Şubat 2019 Pazartesi

Esas 67 Burda AVM, Sevgililer Günü kapsamında gerçekleştirdiği kampanya ile pırlanta kolye hediye ediyor. Esas 67 Burda AVM, özel hediyesi ile ziyaretçilerine Sevgililer Günü heyecanını doyasıya yaşatıyor

67-burda-sevgililer-gununde-pirlanta-hediye-edecek

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Zonguldak’a yeni bir yaşam alanı sunan Esas 67 Burda AVM, Sevgililer Günü’ne özel kampanyası ile ziyaretçilerine pırlanta kolye hediye ediyor.

 

12 - 14 Şubat günleri arasında Esas 67 Burda AVM’ den aynı gün içerisinde toplamda 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine pırlantalı sonsuzluk kolyesi hediye edecek olan Esas 67 Burda AVM, Sevgililer Günü heyecanını doyasıya yaşatacak.

 

Sevgililer Günü ruhunu yaşamak ve yaşatmak isteyen ziyaretçiler, Esas 67 Burda AVM’nin özel kampanyası ile unutulmaz bir Sevgililer Günü geçirecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri