67 Burda AVM İlyas Yalçıntaş’ı ağırladı

Türkiye’nin tarih, kültür ve doğası ile öne çıkan Zonguldak’ta açıldığı günden itibaren alışveriş, yaşam ve buluşma merkezi olan Esas 67 Burda, Türk pop müziğinin yeni yıldızı İlyas Yalçıntaş’ı sevenleriyle buluşturdu

67 Burda AVM İlyas Yalçıntaş’ı ağırladı

 

Esas 67 Burda, ziyaretçilerine eğlenceli ve güzel anlar yaşatmaya devam ediyor. “İncir” isimli şarkısıyla çıkış yaparak bu şarkıyla en çok indirilen ve dinlenilen şarkıcı olmayı başaran İlyas Yalçıntaş, Esas 67 Burda’daki canlı performansıyla Zonguldaklılara müzik ziyafeti yaşattı.

 

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen ve JLL Türkiye tarafından yönetilen Esas 67 Burda’da ziyaretçileri bekleyen bir diğer sürpriz ise İlyas Yalçıntaş’la tanışma fırsatı oldu. Esas 67 Burda Cepte uygulamasını indiren ve QR kodunu mobil aplikasyon üzerinden okutan 3 kişi, konser öncesi İlyas Yalçıntaş’la tanışma fırsatı kazandı.

 

Esas 67 Burda AVM, 14 Ocak Cumartesi günü tüm Zonguldaklılara açık ve ücretsiz gerçekleştirdiği İlyas Yalçıntaş konseriyle ziyaretçilerine keyifli ve müzik dolu bir gün yaşattı.