5’inci Anka Gross Elvankent’te kapılarını açıyor

“Çok Al Az Öde” sloganıyla Nato Yolu, Eryaman, Çayyolu ve Boğaziçi mağazalarını hizmete sokan Anka Gross, 5’inci mağazasını yarın (8 Ağustos) Elvankent’te açacak

5’inci Anka Gross Elvankent’te kapılarını açıyor

Selçuklu Mahallesi Ahi Mesut Bulvarı No: 140/A Elvankent Sincan adresinde açılacak olan Anka Gross’un yeni mağazası, 2 bin 100 metrekaresi gıda, 480 metrekaresi gıda dışı ürünlere ayrılacak şekilde depo alanlarıyla birlikte toplam 3 bin 260 metrekare alana konumlandırıldı.

 

Sabah 09.00 aksam 22.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlayacak olan mağaza, 12 kasası ile hizmet verecektir. Mağaza içinde 1 mal kabul alanı, 9 adet soğuk hava deposu, 2 yük asansörü ve ayrıca 1 müşteri asansörü bulunuyor. Mağaza 25 araçlık otopark alanı ile müşterilerin alışverişlerine kolaylık sağlayacak.

Elvankent Anka Gross’ta da müşterilerin talep ettikleri nitelik ve kalitede ürünlerin iyi hizmet ve uygun fiyatlarla müşterilerle buluşturulması hedefleniyor.

 

Ayrıca, 80 kişiye istihdam sağlanacak olan mağazada; ürün satışlarında tazeliğe, hijyene, sürekli uygun fiyata, bol çeşit ve lider marka ürünlerde avantajlar sunulmasıyla birlikte ev, ofis, işletme, restoran ve otellerin profesyonel iş ve çözüm ortağı olunması amaçlanıyor.

 

Meyve sebze, şarküteri, et, balık, unlu mamuller, atıştırmalık, şekerleme, kuru gıda, içecek, deterjan, kozmetik, zücaciye, oyuncak, evcil hayvan ürünleri, bebek ürünleri, hırdavat, oto aksesuar ve hediyelik ürünler bölümleriyle hizmet veren mağazada, özellikle meyve ve sebzede iyi tarım uygulamalı ürünler dikkat çekiyor.

 

Anka Gross Satış Operasyon Koordinatörü Mesut Salar: “Müşterilerimizin keyifle alışveriş yapacakları, Sincan Elvankent mağazamızın açılışına 8 Ağustos’ta Ailecek bekliyoruz.” dedi.