4’üncü Private Label Zirvesi’nin Altın Sponsoru Sapro oldu

Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği’nin (PLAT) bu yıl 4’üncüsünü düzenlediği Private Label Zirvesi’nin ilk Altın Sponsoru oldu

4’üncü Private Label Zirvesi’nin Altın Sponsoru Sapro oldu

Tüm Türkiye’den yerel/ulusal zincir market yöneticileriyle PLAT Üyelerinin bir araya geldiği, perakende sektörünün en saygın organizasyonlarından biri haline gelen Private Label Zirvesi’nin bul yıl dördüncüsü düzenleniyor.

 

BİM COO’su Galip Aykaç, A101 CEO’su Erhan Bostan, Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Korn Ferry Türkiye Başkanı Şerif Kaynar, İzgören Akademir Kurucusu Ahmet Şerif İzgören, Nielsen Perakende Hizmetleri Lideri Tamer Gülsaç gibi isimlerin sahne alacağı organizasyon, 24 Ekim Çarşamba günü Kurtköy Crowne Plaza’da gerçekleştirilecek.

 

Bu yıl zirveye 2’nci kez “Altın Sponsor” olan Sapro Temizlik Ürünleri Satış ve Pazarlama Direktörü Didem Sayın, konuyla ilgili olarak şöyle konuştu: “Doğru müşteri kanalıyla doğru üreticiyi buluşturan yegane platform olan Private Label Zirvesi’ni nokta atışı bir organizasyon olarak görüyoruz. Tüm müşterilerimize aynı anda seslenebiliyoruz ve bunun bizler için iyi bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. Tüm PLAT Yönetimine bu organizasyonu düzenledikleri için ayrıca teşekkür ediyoruz.”