41. İstanbul Maratonu’nda Lila Group Çalışanlarından TEGV’e Tam Destek

41. İstanbul Maratonu’nda Lila Group Çalışanlarından TEGV’e Tam Destek

Eğitim ve çevre konularında hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile dikkat çeken Lila Group, ‘Bir çocuk değişir, Türkiye gelişir’ sloganıyla 1995 yılından  beri çocukların eğitim-öğretim hayatına destek olan TEGV’e 9 yıldır sürdürdüğü desteğini 41. İstanbul Maratonu’nda bir kez daha gösterdi.

 

TEGV iş birliğiyle imza attığı projelerle ve eğitime verdiği destekle adından söz ettiren Lila Group, 63 çalışanı ile bu yıl 3 Kasım 2019’da gerçekleşen İstanbul Maratonu’nda, 4’üncü kez TEGV için iyilik peşinde koştu. Geçtiğimiz dönemlerde yapılan yarışlarda toplanan bağışlarla 150’den fazla çocuğun eğitimine katkı sağlayan Lila Group, bu yılki maratonla beraber toplam 321   çocuğun eğitimine katkı sağladı.  Bu yıl topladığı bağışlarla Lila Group çalışanları TEGV adına İstanbul Maratonu’nda en çok bağış toplayan kurumlar listesinde 5. sırada yer aldı.

 

Kurulduğu günden bu yana eğitimin, çocukların geleceğinin en büyük güvencesi olduğuna inanan ve bunu sosyal sorumluluk adına attığı adımlarla da kanıtlayan Lila Group, 2010 yılı Kasım ayından itibaren Maylo markalı ürünlerinin satışından elde edilen gelirinin bir kısmını Türkiye Eğitim Gönülleri Vakfı’na aktarıyor.