3DLocationEarth.com Perakende.org'da

3DLocationEarth.com Perakende.org'da

Üç boyutlu AVM'lere üç boyutlu olarak ulaşılmasını sağlayan 3D LocationEarth.com'a artık Perakende.org'dan da erişilebilecek. 3D LocationEarth.com'da yer alan AVM'lere, perakende sektörünün nabzını tutan Perakende.org kanalıyla da ulaşılabilecek.

Dünya genelinde Google Earth üzerinde en fazla 3 boyutlu binaya sahip firma unvanının elinde bulunduran 3DLocationEarth.com, sayıları 200'ü bulan AVM'lere, rakipleriyle aralarında fark yaratacak tanıtım ve pazarlama fırsatları sunuyor. 3DLocationEarth.com uygulamasını kullanarak 3 boyutlu dünyaya adım atan AVM'ler, kendi internet sitelerinin yanı sıra ayda yüz binlerce kişinin ziyaret ettiği 3DLocationEarth.com'da ve en önemlisi de her gün milyonlarca kişinin kullandığı Google Earth'de yer alıyor ve bu sayede dünyanın her yerinden görülebilir hale geliyor.

Geçtiğimiz günlerde Perakende.org ile 3DLocationEarth.com arasında gerçekleştirilen işbirliği kapsamında, Türkiye'nin 3 boyutlu AVM'leri artık Perakende.org üzerinden de gezilebilecek. Sektörün internetteki buluşma noktası olan Perakende.org kullanıcıları, ana sayfada yer alan 3DLocationEarth.com linkini tıklayarak, ülke genelindeki AVM'leri bulundukları lokasyondan, içerisindeki mağazalara kadar tüm detaylarıyla 3 boyutlu olarak inceleme şansına sahip olacak.

Önce sanal tur, sonra alışveriş yapın!
3DLocationEarth.com uygulaması sayesinde AVM ziyaretçileri, kendilerine en yakın alışveriş merkezlerinin nerelerde olduğunu internet üzerinden görebilecek. 3DLocationEarth.com ve Google Earth'ün yanı sıra artık Perakende.org ana sayfasında yer alan linki de kullanarak, gitmek istedikleri AVM'ye nasıl ve hangi vesayetlerle ulaşabileceklerini, AVM'de hangi mağazaların yer aldığını, nerede yemek yiyip, nerede dinlenebileceklerini inceleyebilecek ve AVM'de geçirecekleri bir günü önceden planlayabilecek.

Yapılan işbirliği ile artık Perakende.org üzerinden de ulaşabileceğiniz 3DLocationEarth.com'un 3 boyutlu dünyası hakkında daha detaylı bilgi için www.3DLocationEarth.com adresini ziyaret edebilir ya da (0216) 349 85 31 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.