29 Ekim’de Kayseri Park’ta bando gösterisi olacak

27 Ekim 2016 Perşembe

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Cumhuriyet Bayramı coşkusunu bando gösterisiyle taçlandıracak

29-ekimde-kayseri-parkta-bando-gosterisi-olacak

Kayseri Park AVM’de, 29 Ekim Cumartesi günü 15.30  - 17.30 ve 19.30 saatlerinde “Nefesli Show Band” bando gösterileri sahne alacak. Büyük küçük herkesin ellerindeki şanlı bayrağımızla eşlik edeceği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel marşlar, Kayseri Park ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşatacak.


29 Ekim Cumartesi günü 18.00-19.00 saatleri arasında ODTÜ Koleji öğrencilerinin hazırlamış olduğu koro, dans ve şiir dinletisi ile Atatürk fotoğraflarından oluşan sergi Kayseri Park’ta yer alacak. 29-30 Ekim günlerinde Özel Yuvam Kreş işbirliği ile 15.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşecek atölye çalışmalarında; Bayrak yapım ve boyama atölyesi, sihirli ve serbest boyama çalışmaları ve yüz boyamaya yer verilecek. Çocukların hem el becerilerini geliştirmeyi, hem de grup çalışmasının prensiplerini öğretmeyi hedefleyen etkinliklere tüm minik ziyaretçiler ücretsiz olarak katılabilecek.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri