23 Nisan’da Lego’dan Dünya ve Barış İçin Müzik

19 Nisan 2017 Çarşamba

Zorlu Alışveriş Merkezi ve Zorlu Performans Sanatları Merkezi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda farklı etkinliklerle çocukları buluşturacak

23-nisanda-legodan-dunya-ve-baris-icin-muzik

İstanbul, bu yılki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda keyifli etkinliklerle çocukların yüzünü güldürecek. Zorlu Alışveriş Merkezi’nin Lego dünya haritası yapma etkinliği ve Zorlu PSM’nin ev sahipliğini yaptığı Barış İçin Müzik Vakfı konseri çocuklara keyifli bir bayram yaşatacak.

 

Lego’dan dünya haritası

 

Çocuklar, 21 – 28 Nisan tarihleri arasında Zorlu Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek etkinlikte Lego’dan dünya haritası oluşturmak için bir araya geliyor. Özel olarak kurulan etkinlik alanında çocuklar LEGO parçaları ile dünya haritasını tamamladıktan sonra, harita üzerine istedikleri bölgelere Lego’dan figürler yerleştirerek farklı bir deneyim yaşayacaklar. Çocuklar son olarak alanda çektikleri fotoğrafları instaprinterdan alarak, bu etkinlikten bir hatıra ile ayrılabilecekler.Ücretsiz olan etkinlik, cuma ve cumartesi günleri 12:00-20:00, diğer günler 12.00-19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

 

Bayrama özel konser

 

İstanbul’un dezavantajlı bölgelerinden Edirnekapı’da, imkânları sınırlı çocuk ve gençlere ücretsiz müzik eğitimi olanağı sağlayan Barış için Müzik Vakfı, İstanbul, Bursa ve Adalar orkestralarını oluşturan 150 çocuk ile birlikte, 23 Nisan’da şarkılarını geniş kitlelere duyuracak. Allianz Türkiye, İstanbul Kültür Sanat Vakfı ve Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nin desteğiyle gerçekleşecek konseri Venezuela’da aynı amaçla kurulan ve dünyaya yayılan El Sistema’nın müzisyenlerinden Félix Briceño yönetecek, sunuculuğunu ise yapımcı Osmantan Erkır üstlenecek. 150 çocuk, klasik batı müziğinin önde gelen bestecilerinin eserlerini seslendirirken, konserin geliri daha çok çocuğa dokunabilmesi için Barış İçin Müzik Vakfı’na aktarılacak. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri