23 Nisan coşkusu Westpark’ta dolu dolu yaşandı

23 Nisan coşkusu Westpark’ta dolu dolu yaşandı

Ege’nin en büyük Outlet’i Westpark Outlet, 23 Nisan kapsamında balon katlama atölyesinden mini konsere, marangozluk atölyesinden hareketli papağan atölyelerine kadar birçok etkinliğe ev sahipliği yaptı.

 

Çocuklar için eğlencenin adresi Westpark

23 Nisan coşkusunu tüm Nisan ayına yayan Westpark’ta çocuk bayramı rengârenk görüntülere sahne oldu. Medical Park İzmir Hastanesi Genel Müdürü Veysi Kubba öncülüğünde kurulan Şifa Veren Sesler Çocuk Korosu, 21 Nisan Pazar günü saat 14.00’da Westpark Outlet’te konser verdi. Çocuk Şenliği programı dâhilinde sahne alan koronun şefi Türk Sanat Müziği sanatçısı Gökçe Eriş, uzun bir hazırlık dönemi geçiren 30 kişilik minik koronun İzmirlilerle bir kez daha buluştuğu için mutluluk duyduğunu belirtti.

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında AVM’nin çocuk oyun alanında marangozluk atölyesi düzenlendi. Her çocuğa küçük ahşap parçalar verildi. Parçaları birleştiren minikler dinozorlarını boyayarak eğlenceli vakit geçirdiler. Yine aynı gün yaklaşık 2 saat süren balon katlama atölyelerinde çocuklar balonlardan çeşitli figürler yapmayı öğrenerek etkinliğin tadını çıkarttı.