23 Nisan coşkusu Capacity’de yaşanacak

13 Nisan 2018 Cuma

Tüm dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Capacity’de neşeyle kutlanacak. 21-29 Nisan Oyuncak Koleksiyonu sergisi ile 23 Nisan Çocuk Festivali’nde gerçekleşecek performanslar, miniklere eşsiz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor

23-nisan-coskusu-capacityde-yasanacak

Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde gerçekleşecek Oyuncak Koleksiyonu’nda hedeflenen; çocukların hayal gücünü, bilgisini, kendisini, ailesini ve içinde bulunduğu toplumun kültürü ile tarihinin gelişmesini sağlayacak, aynı zamanda yeni bir çevre edinerek yeni dostluklar kurmasına destek olacak, dünyanın en keyifli uğraşını mükemmel bir deneyimle sunmaktır.

 

“Haydi Çocuklar Koleksiyon Yapalım” adlı kitabın yazarı, ünlü koleksiyoner Şerif Antepli’nin sergisinde; pullar, paralar, imzalı kitaplar, dergiler, müzik aletleri, kar küreleri, gazete-dergi kupürleri, anahtarlıklar, oyuncaklar, deniz kabukları, oyuncak bebekler ve Atatürk koleksiyonları gibi birçok özel eşyalar sergilenecek.

 

21-29 Nisan günleri arasında düzenlenen sergi ve 23-27 Nisan günleri boyunca Bakırköy İlkokulu öğrencilerinin performansları ile gerçekleşecek 23 Nisan Çocuk Festivali, bayramın coşku dolu neşesini bu yılda yaşatacak.

 

23 Nisan Çocuk Festivali etkinlikleri şöyle:

·         23 Nisan Pazartesi Ana Sınıfı Gösterisi,

·         24 Nisan Salı 1. Sınıflar Gösterisi,

·         25 Nisan Çarşamba 2. Sınıflar Gösterisi,

·         26 Nisan Perşembe 3. Sınıflar Gösterisi,

·         27 Nisan Cuma 4. Sınıflar Gösterisi.

 

 Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri