212'de her imza bir bağış

212 İstanbul Power Outlet'te yazarlar kitaplarını imzalıyor, satılan her kitap karşılığında bir kitap Anadolu'daki çocuklara bağışlanıyor. Yazarlar kitaplarını imzalayarak bu sosyal sorumluluk projesine destek oluyor, ziyaretçiler desteğini kitap imzalatarak sağlıyor

212'de her imza bir bağış

AVM Partners tarafından yönetilen ve Power Outlet kavramını Türkiye ile ilk kez tanıştıran 212 İstanbul Power Outlet Etkinlikleri ve sosyal sorumluluk projeleri ile ziyaretçilerinin sosyal hayatlarına pozitif etki etmeyi amaçlıyor. 212 İstanbul Power Outlet, bu sosyal sorumluluk projesi ile de okuma bilincini arttırmayı ve Anadolu'da ihtiyacı olan okullara ve çocuklara yüz temel eseri ulaştırmayı hedefliyor. 22 Kasım – 21 Aralık günleri arasında gerçekleşecek bu sosyal sorumluluk projesi ile amaç okuma bilincini artırmak ve Anadolu'da ihtiyacı olan okullara ve çocuklara binlerce kitap ulaştırmak.

212 yazarları kitapseverlerle buluşturuyor
22 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasında 212 İstanbul Power Outlet'te gerçekleştirilecek “Askıda Kitap” sosyal sorumluluk projesi, birçok ünlü yazarı kitapseverler ile buluşturacak. Ünlü yazarlar 212 İstanbul Power Outlet'te avm ziyaretçileri ile buluşup kitaplarını imzalarken, imzalanan her kitap karşılığında yüz temel eserden bir kitap ise Anadolu'daki okullara bağışlanacak. Projenin web sitesi www.askidakitap.com üzerinden okul yetkilileri istedikleri kitapları ve adetlerini seçerek kitap isteğinde bulunabilecek. Proje sonunda ne kadar çok kitap imzalanırsa, o kadar çok kitap Anadolu'daki çocuklara bağışlanacak.

Etkinlik programı şöyle;
22 Kasım Cumartesi – Nilgün Ilgaz
23 Kasım Pazar – Aydın Ilgaz
29 Kasım Cumartesi – Nilüfer Açıkalın
6 Aralık Cumartesi – Ebru Cündübeyoğlu
7 Aralık Pazar – Uğur Koşar
14 Aralık Pazar – Kahraman Tazeoğlu
20 Aralık Cumartesi – Kemal Siyahhan
21 Aralık Pazar – Yaşar İliksiz