2017 yılının “Model of Celebrity”leri belli oldu

18 Aralık 2017 Pazartesi

Podyum ve ekranlara yeni yüzler kazandırmak amacıyla Türkiye’nin birçok bölgesinde seçmeler yaparak yetenekli gençlerin keşfedildiği Model Of Celebrity 2017 kazananları önceki akşam WOW İstanbul'da yapılan final seçmelerde belli oldu

2017-yilinin-model-of-celebrityleri-belli-oldu

Organizatör Banu Noyan, koreograf Uğurkan Erez ve televizyoncu Armağan Çağlayan'dan oluşan jüri üyelerinin, aylarca Türkiye'nin dört bir yanını dolaşarak oyunculuk ve modellik yeteneklerini sergileyen binlerce genç arasından seçtikleri 34 yarışmacı, Model of Celebrity Türkiye yarışmasının final seçmelerinde ünlü isimlerden oluşan jürinin karşısına çıktı.

 

Cem Özer'in sunumuyla gerçekleşen Model of Celebrity final seçmelerinde gençler, Banu Noyan, Veda Ada, Ayşe Erbulak, Özden Özgürdal, Cem Gülaç,  Açelya Elmas, Reyhan Karaca, Aliye Olgaç, Uğurkan Erez, Armağan Çağlayan, Çiğdem Tunç'tan oluşan jürinin karşısında ter döktü.

 

Pop müziğin güçlü sesi Reyhan Karaca, jüri üyeliğinin yanı sıra şarkılarıyla da Model of Celebrity 2017 final seçmelerini coşturdu. Genç şarkıcı Semih Koç da sahneye çıkarak yarışmacıların heyecanına ortak oldu.

 

Podyuma çıkan finalistleri jüri üyelerinin yanı sıra sadece aileleri ve yakınları izledi.

 

Jüri üyeleri, birbirinden yetenekli ve güzel adaylar arasında seçim yapmakta zorlandı. Bu nedenle Jüri Özel Ödülü 1 değil 2 çifte verildi. Jüri Özel Ödülü'nü kızlarda yavru vatan KKTC'den katılan Ceren Koşar ve Tuğba Öter, erkeklerde ise yeni KKTC'den katılan Mustafa Mayın ve Raşit Şenyuva kazandı. Yarışmada Dilan Erol ve Furkan Aydoğan 3'üncü, Elmas Yılmaz ve Gökhan Görpe 2'nci seçildi.

 

Model of Celebrity 2017 ünvanını ise Kayra Koçak ve Atahan Gül kazandı.

 

Dereceye giren gençler mutluluk gözyaşı dökerken, kazanamayanlar yeni sezonda tekrar katılacaklarını söyledi.

 

Kendilerini İstanbul'daki finale kadar getiren jüriye üyelerine tek tek sarılan adaylar duygusal dakikalar yaşadı.

 

Model of Celebrity 2018 seçmeleri Ocak ayında başlayacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri