2014 yılı Outlet Center İzmit’e yaradı

2014 yılında toplam ciroda yüzde 20 artış yaşayan Outlet Center İzmit’te, birçok ünlü markanın fabrika satış mağazaları tek çatı altında toplanıyor

2014 yılı Outlet Center İzmit’e yaradı

Outlet Center İzmit, 2014 yılında marka karmasına; Life Express Fitness Life, U.S. Polo Assn., Soobe ve English Home gibi ünlü markaları da katarak sürekli olarak kendisini yenileyen bir merkez olmaya devam ediyor.

Türkiye’nin ilk outlet merkezi olan Outlet Center İzmit 1997 yılından bu yana marka karmasını sürekli olarak yenilemekte ve bu duruma bağlı olarak daha geniş müşteri portföyüne ulaşmakta. 2013 yılına kıyasla 2014 yılında merkezi ziyaret eden müşteri sayısını oldukça arttıran merkezin yine 2013 yılına kıyasla 2014 yılında toplam ciroda yaklaşık yüzde 20 oranında artış yaşadığı görüldü.

Ünlü markaların outlet ürünlerinin satışa sunulduğu 55 mağaza da; üretici firmalar, geçmiş sezondan ellerinde kalan, bayilerinden geri dönen veya ihraç fazlası olan ürünlerini, buradaki mağazalarında neredeyse maliyet fiyatına, çoğunluğu İstanbul başta olmak üzere çevre illerden gelen müşterilerin beğenisine sunuyor.