1e1’den 46’ncı mağaza

1e1’den 46’ncı mağaza

1e1 yeni mağaza açıyor. Açılacak yeni mağaza 26 Ekim (yarın) saat 11.00’de Çağlayan Mahallesi Fener Caddesi’nde açılacak. Fener Caddesi açılışa özel sürprizlerle dolu sokak kültürüyle hazırlandı.

1e1 ismini aldıktan sonra yatırımlarına hız veren 1e1, Antalya’da bir ilke imza atıyor. Fener mahallesindeki bin 50 metrekare kullanım alanlı sokak konseptiyle hazırlanan 46’ncı mağaza, yarın saat 11.00’de kapılarını tüketicilerine açıyor.

1e1 isminin yaratıcısı Genel Müdür Altan Vural, yıllardır sektörde edindiği tecrübeyle yeni konsept mağazalarını Antalyalıların hizmetine sunduklarını ve bu hizmetin karşılıksız kalmadığını dile getirdi. Başında bulunduğu 1e1 mağazalarının Yönetim Kurulu Üyeleriyle, çalışanı ve tedarikçisiyle Antalya ve çevresinde büyük bir ailenin temelini attıklarını dile getiren Vural, “Biz çok büyük bir aileyiz. Bu ailede onlarca yüzlerce tüketicinin yanında olan fikirler var. Bunları zamanı geldiğinde ortaya çıkarıyoruz ve tüketicimizin yanında olmaya devam ediyoruz” dedi.

Hayalimdi gerçek oluyor
1e1 Genel Müdürü, Vural yıllardır hayalini kurduğu bir mağazayı yaratmanın heyecanı içerisinde olduğunu belirtti. Vural, “Biz 1e1 ailesi olarak ilkleri başaran bir aileyiz. Antalya’da hayallerimizi gerçekleştirebileceğimiz büyüklükte mağaza bulmak çok zor. Uzun zaman araştırmalarımız neticesinde 1050 metrekarelik bir mağaza bulduk ve kolları sıvadık. Sokak konseptiyle tüketicimizin hizmetine sunacağımız bu mağazamız tüketicimize büyük hizmetlerin yanı sıra sürprizlerle dolu anlar yaşatacak” dedi.

Sokakta sürpriz çok
Sokak konseptiyle hazırlanan mağazanın özelliklerini anlatan Vural, tüketicilerin her an sürprizlerle karşılaşabileceği 1e1 sokağında yürürken keyifli anlar yaşayacağını dile getirdi. Vural, “Mağazamızın özelliklerini anlatmakla bitiremeyiz. Bu mağazada başta da belirttiğim gibi bir sokak kültürü yaratmaya çalıştık. Bu sokağımızda alışverişe çıkan tüketicimiz çeşitli sürprizle karşılaşacaklar. Gün olacak bir sokak kemancısı onları karşılayacak ve tüketicilerimizin istediği parçaları çalarak onlara eşlik edecek, gün olacak bir macuncu, gün olacak bir sokak terzisi tüketicilerimize sürprizler yaşatacak.  Manav dükkanından sebzeleri kuş sesleri eşliğinde seçerken diğer bir dükkanımız balık pazarımızda dalga sesleri ile keyifli alışveriş yapılabilinecek. Kilo ile tuvalet kağıdı, kilo ile terlik. Bu hiç görülmemiş bir olay. İşte bir çoğununu daha sıralamadığım sürprizler bu sokağımızda yaşanacak. İddia ediyorum Antalyalı bu sokağımızda özlem duyduğu alışveriş keyfini doyasıya yaşayacak” şeklinde konuştu.

Açılışa özel kampanyalar düzenleniyor
Her mağaza açılışında tüketicilerin alışkanlığı olan özel fiyatların ve sürprizlerin bu mağaza açılışında da devam ettireceklerini dile getiren Vural, şunları söyledi, “Tüketicilerimiz her nerede olursa olsun tüm açılışlarımızda bizleri hiç yalnız bırakmadılar ve üzerine de kazançlı çıktılar. Bu mağazamızın açılışında da yine tüketicilerimiz bizleri yalnız bırakmayacaklar bundan eminim. Farklı bir konseptle hazırladığımız mağazamızın açılışına özel olarak inanılmaz fiyatlar tüketicilerimiz bekliyor olacak.”

Ayrıca Vural, indirimli fiyatları anlatmak için şöyle konuştu, “Şöyle ki, 1 liraya ürün satacağız, bu ürünler açılış günümüzde müşterimizin elinin altında olacak ve bu fiyata bu ürün olur mu diye şaşırıp kalacaklar. Yine çok özel bir kampanyamız var. 500 TL’lik alışveriş yapan ilk 10 müşterimize 250TL alışveriş çekimiz anında teslim edilecek ve hak sahibi müşterimiz 1 ay içinde bu çeki dilediği gibi kullanabilecek. Açılışımızda eğlenceli saatlerde yaşanacak. Özel dans grupları ve orkestrası gün boyu davetlilerimize özen anlar yaşatacak. An olacak birlikte dans edecekler an olacak özel danslarla davetlilerimize inanılmaz gösteriler sunacaklar”