1e1 sokak marketi açıldı

1e1 sokak marketi açıldı

Caner Kolağasıgil

1e1 ismini aldıktan sonra yatırımlarına hız veren ve her geçen gün tüketicinin ikinci adresi olmaya devam eden 1e1 Antalya, bir ilke daha imza attı. Fener mahallesindeki bin 50 metrekare kullanım alanlı sokak konseptiyle hazırlanan 46’ıncı Mağaza, geçtiğimiz gün yoğun bir katılımla hizmete açıldı.

1e1 isminin yaratıcısı Genel Müdür Altan Vural, yıllardır sektörde edindiği tecrübeyle yeni konsept mağazalarını Antalyalıların hizmetine sunduklarını ve bu hizmetin karşılıksız kalmadığını dile getirdi. Başında bulunduğu 1e1 mağazalarının Yönetim Kurulu Üyeleriyle, çalışanı ve tedarikçisiyle Antalya ve çevresinde büyük bir ailenin temelini attıklarını dile getiren Vural, “Biz çok büyük bir aileyiz. Bu ailede onlarca yüzlerce tüketicinin yanında olan fikirler var. Bunları zamanı geldiğinde ortaya çıkarıyoruz ve tüketicimizin yanında olmaya devam ediyoruz” dedi.

Açılışa özel kampanya
Her mağaza açılışında tüketicilerin alışkanlığı olan özel fiyatların ve sürprizlerin bu mağaza açılışında da devam ettireceklerini dile getiren Genel Müdürü Altan Vural şunları söyledi, “Tüketicilerimiz her nerede olursa olsun tüm açılışlarımızda bizleri hiç yalnız bırakmadılar ve üzerine de kazançlı çıktılar. Bu mağazamızın açılışında da yine tüketicilerimiz bizleri yalnız bırakmayacaklar bundan eminim. Farklı bir konseptle hazırladığımız mağazamızın açılışına özel olarak inanılmaz fiyatlar tüketicilerimiz bekliyor olacak. Şöyle ki, 1 liraya ürün satacağız bu ürünler açılış günümüzde müşterimizin elinin altında olacak ve bu fiyata bu ürün olur mu diye şaşırıp kalacaklar. Yine çok özel bir kampanyamız var. 500 TL’lik alışveriş yapan ilk 10 müşterimize 250TL Alışveriş çekimiz anında teslim edilecek ve hak sahibi müşterimizi 1 ay içinde bu çeki dilediği gibi kullanabilecek. Açılışımızda eğlenceli saatlerde yaşanacak. Özel dans grupları ve orkestrası gün boyu davetlilerimize özen anlar yaşatacak. An olacak birlikte dans edecekler an olacak özel danslarla davetlilerimize inanılmaz gösteriler sunacaklar”