1e1 Market’ten yeni konsept şubeler

Antalya’nın önde gelen perakende zincirlerinden 1e1 Market, 4 “1e1 Komşu” mağazasını aynı anda açarak, yerel perakende sektörüne yeni bir bakış açısı getirdi

1e1 Market’ten yeni konsept şubeler

“1e1 Komşu” konseptini müşterileri ile buluşturan 1e1 Market, geçtiğimiz günlerde Antalya’nın en işlek semtlerinden Milli Egemenlik, Toros, Güzeloba ve Örnekköy şubelerini bünyesine ekledi. 4 “1e1 Komşu” mağazasının açılış kurdelesi aynı anda kesen 1e1 Market, tüketicilere açılışa özel indirimler sundu. 1e1 Komşu mağazalarının açılışına 1e1 Market Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Duru, Yönetim Kurulu üyelerinden Cihan Bulut, Metin Gülel ve Orhan Gülel katıldı.

Açılış konuşmasında komşuluk ilişkilerinin yok olduğuna dikkat çeken 1e1 Market Genel Müdürü Altan Vural, “Türkiye’nin ilk kolaylık mağazasını açtık ve 1e1 Komşu konseptini çıkararak müşterilerimize komşuluk ilişkilerinin sıcak olduğu bir market sunduk. 1e1 Komşu mağazalarımızda bir süpermarket zincirinin en güçlü olduğu yönler korunacak. Yerel zincirlerde güçlü olan samimiyet ve sıcaklığı bu mağazalarda daha güçlü vurgulayıp yansıtacağız” şeklinde konuştu.