1e1 Market'ten farklı bir kart uygulaması

Yapmış olduğu farklı proje ve kampanyalar ile perakende sektörüne farklı bir bakış açısı getiren 1e1 Market, bu kez de market kartında yeniliğe imza atarak uzun süredir üzerinde çalıştığı "BirKart"ı 2012 yılının son ayında tüketicileri ile buluşturdu

1e1 Market'ten farklı bir kart uygulaması

1e1 mağazalarının sadakat programı dâhilinde yer alan bu sistemde tüketiciler, “BirKart” ile 1e1 mağazalarından hem uygun fiyatlara ürün alıyor hem de yaptığı alışverişten puan kazanıyor.
Kart sayesinde mağazada seçilmiş belirli ürünlerden ekstra puanda kazanılıyor. Böylelikle müşteriler bir taraftan yaptıkları alışverişi daha kazançlı hale getiriyor diğer taraftan da daha fazla puan kazanıyor. Akdeniz Bölgesi’nin birçok farklı noktasında kullanılacak olan BirKart, müşterilerine özel kampanyalardan, indirimlerden ve özel fırsatlardan faydalanabilme imkânı sunuyor.

Toplu taşım araçlarında da kullanılacak
Tüm 1e1 mağazalarında geçerli olan BirKart, sadece 1e1 mağazaları ile sınırlı değil. Tüm detayların düşünüldüğü bu özel kart aynı zamanda Antalya merkezinde binlerce kişinin kullandığı toplu taşıma araçlarında da geçerli olacak. Öte yandan BirKart, restoranlar, kafeler, güzellik salonları, bowling salonları, oteller, sinema, hastane, stadyum, lunapark, aquapark, konser, konfeksiyon, kuru temizleme gibi birçok alanda da kullanılabilecek.

1e1 Market’in farklı bir uygulamayı başlattığını anlatan 1e1 Market Genel Müdürü Altan Vural, “Perakende sektöründe şu ana kadar yapılmamış farklı bir projeye imza attık. BirKart ile alışveriş dünyasından müşterilerin dünyasına geçerek 1e1 markasına yeni yollar açmayı hedefledik. Bu proje ile 1e1 mağazalarını alışverişin ötesine taşıyarak hayatımızın bir parçası haline getirmeyi amaçlıyoruz” açıklamasında bulundu.