Perakende PageSkin

1e1 Market’e “Girişim” çözümü

41 mağazada 26 bin metrekare satış alanına ulaşan ve 750 çalışanıyla Antalyalılara en iyi hizmeti sunmaya çalışan 1e1 Market’in merkez depo ve yönetim merkezinin yapımı Üçge Akdeniz Girişim Mağaza Ekipmanları tarafından gerçekleştirildi

1e1 Market’e “Girişim” çözümü

Misyonunu, “Kendi iş modelini, geliştirdiği stratejiler doğrultusunda, faaliyet gösterdiği mağazalarda perakendecilik standartlarını yukarı çekecek müşteri memnuniyeti anlayışıyla sürdürülebilir kalite, saygınlık ve sektörel liderliği sağlamak” olarak belirleyen 1e1 Marketler, tedarikçilerine de daha iyi hizmet verebilmek ve mağazalara sevkiyatları kolaylaştırabilmek adına yeni 3 bin 600 metrekare büyüklüğündeki merkez depo ve yönetim merkezine taşındı.

1e1 Market’lerin merkez depo ve yönetim merkezinin ağır yük depolama rafları konusunda çözüm ortağı Üçge Akdeniz Girişim Mağaza Ekipmanları oldu. Akdeniz Girişim Mağaza Ekipmanları Genel Müdürü Oğuz Şimşek, 2001 yılından bu yana Üçge-DRS’nin Ege ve Akdeniz bayiliğini başarı ile yürüttüklerini belirterek, “Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında pek çok projeye başarı ile imza attık. Özelikle gıda depolama konusunda meslektaşlarımızdan çok öte benzersiz çalışmalar yaptık. Konu depo olunca çözümler çok daha ciddi mühendislik gerektiren projeler haline geliyor, biz Üçge-DRS ve Girişim Mağaza Ekipmanları olarak dünya standartlarındaki üretim gücümüzü, teknolojik birikim ve yıllara dayanan tecrübemizi değerli müşterimizle paylaşıyor, kıymetli yatırımlarının doğru sonuçlar üretmesi için çalışıyoruz.” diye konuştu.

“Yüzlerce projede çözüm ortağı olduk”
Mağaza sayısının artması ile birlikte merkez depo yatırımının perakendeciler için kaçınılmaz olduğuna dikkat çeken Oğuz Şimşek, “Perakendeye bir ekipman tedarikçisi, bir çözüm ortağı olarak yaklaşık 20 yıldır hizmet veriyoruz. Geçen süre zarfında binlerce perakendeci ile yüz yüze görüştük, onların hayallerini, hedeflerini dinledik. Yüzlerce projede çözüm ortaklığı yaptık. Tecrübelerimiz şunu gösteriyor ki her perakendeci büyümesine devam etmek istiyorsa merkezi depo yapılanmasını tamamlamak zorunda. Biz, Girişim Mağaza Ekipmanları olarak; gerek mağaza gerekse depo konusunda bilgi, birikim ve tecrübemizle dün, bugün olduğu gibi yarın da perakendecilerin hizmetinde olacağız.” diye konuştu.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin