16 bine yakın sektör profesyoneli Beauty İstanbul’da buluşacak

Beauty İstanbul 2019’a sayılı günler kaldı ve tüm sektör uzmanlarını ağırlamaya hazır. 16 bine yakın profesyonel ziyaretçi, kaydını tamamlayarak 44 farklı ülkeden katılımcılarla çeşitli iş birlikler oluşturmayı dört gözle beklemekte

16 bine yakın sektör profesyoneli Beauty İstanbul’da buluşacak

Beauty İstanbul, 44 ülkeden 400’e yakın katılımcı ve 120’den fazla ülkeden 8 bininüzerinde profesyonel ziyaretçiyi ağırlayarak sadece bölgesel değil, tam anlamıyla uluslararası bir kozmetik ve güzellik fuarı haline geliyor. Kozmetik ve güzellik ürünlerine ek olarak fuara bebek bakım, ev bakım, ham madde, ambalaj ve makine sektörleri dahil olmaktadır. Avrupa, Balkanlar, BDT, Orta Doğu, Orta Asya ve Kuzey Afrika gibi yerel ve bölgesel pazarların yanı sıra Sahra Altı Afrika, Güney Amerika ve Uzak Doğu Asya bölgelerinden büyük alıcıları getirmek için özel çalışmalarımız bulunmaktadır.


Beauty İstanbul fuarımızın devrimsel nitelikte olan online iş platformu, O2O, Ocak 2019’dan bu yana faaliyet gösteriyor.Katılımcı firmalarımız O2O platformu üzerinden kayıtlı alıcılara satışlar gerçekleştirmeye devam ediyor. Fuarımıza 1 ay kala platformun kullanım oranı en üst seviyeye ulaşmış durumda. 175 farklı ülkeden 7 bin 500 ziyaretçinin aktif olarak yer aldığı online iş platformumuzda alıcıların görüntüleyebileceği 2 bin 700’ü aşkın ürün sergilenmekte. Ürün satın almak veya bir markanın distribütörü olmak için Ekim ayını beklemenize gerek yok, O2O aracılığıyla yeni iş ortağınızı hemen bulabilirsiniz. Bunların hepsi yüz yüze görüşmeden, online sistem üzerinden yapılabilmektedir. O2O sayesinde ürünler hakkında sorular sorma, toplantı taleplerinde bulunma ve ürün siparişleri vermek artık çok kolay.
Beauty İstanbul fuarımız öncesi yapılan bu görüşmeler, fuar süresince sektör uzmanlarının katılımıyla gerçekleştirilecek B2B görüşmeler ile daha kuvvetli iş imkânlarına dönüşecek. Alım gücü yüksek alıcılar, bin kişilik VIP Alım Heyeti programımızın öncülüğünde, yeni iş bağlantıları kurup birçok ortaklığa imza atacaklar. VIP Alım Heyeti kapsamında getirilecek alıcılar ekibimiz tarafından özenle seçilmiş olup; online araştırmalar, telefon görüşmeleri ve çeşitli uluslararası etkinliklerde yapılan yüz yüze görüşmeler sonucunda davet edilmektedir. Ekibimiz nerdeyse tüm alıcılar tarafından onay almış durumda ve listesi yakında açıklanacaktır. Siz de üreticiyseniz ve dünya çapında yeni distribütörler arıyorsanız eğer, Beauty İstanbul 2019’da yerinizi almanız şart.

 

Beauty İstanbul 2019, 5 farklı kıtadan katılım sağlayan, birçok farklı ürün grubundan, yüzlerce üreticiyi bir araya getirecek. Almanya, İtalya, Fransa, Brezilya, Fas, Çin ve Hindistan gibi ülkelerden düzenlenecek Ülke Pavyonları sektör uzmanların beğenisini ve yoğun ilgisini toplayacaktır.

 

Profesyonel Saç Bakımı, Profesyonel Cilt Bakımı, Makyaj ve Renkli Kozmetik, Ev Bakım Ürünleri, Doğal ve Organik, Ambalaj ve Hammadde gibi ürün grupları Beauty İstanbul 2019 katılımcıların ne kadar kapsamlı ve detaylı ürün çeşitliliği sunduğunu kanıtlamaktadır.

 

Sizleri de 2-3-4 Ekim günlerinde dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul’da, İKM-İstanbul Kongre Merkezi’nde, sektörün yeni gözdesi Beauty İstanbul’da görmeyi dileriz.