150 yıllık başarının sırrı

11 Nisan 2017 Salı

Tartı teknolojileri alanındaki benzersiz ürün yelpazesiyle hizmet veren Bizerba’nın CEO’su Andreas Wilhelm Kraut, 12-13 Nisan’da Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Ulusla arası Yerel Zincirler Buluşuyor 2017 Konferans ve Fuarı’nda şirketin başarı öyküsünü anlatacak

150-yillik-basarinin-sirri

Dört bin çalışanı, 690 milyon dolar cirosuyla alanında dünyanın en büyük şirketi olan ve geçmişi 150 yıla dayanan Bizerba’nın ortağı, CEO’su ve 5. kuşak temsilcisi Andreas Wilhelm Kraut, Türkiye’ye geliyor. 150 sene ve 5 nesil boyunca başarıları katlanarak büyüyen Bizerba’nın başarı öyküsünü Kraut,12-13 Nisan’da Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Uluslar arası Yerel Zincirler Buluşuyor 2017 Konferans ve Fuarı’nda anlatacak.


Kraut bir aile şirketinin sağ salim beşinci nesle ulaşmakla kalmayıp, uluslar arası alanda büyümeye devam etmesini mümkün kılan yönetim ilkelerini, profesyonel yöneticilerin şirket kültürüne katkılarını ve inovasyonun verimlilik ve sürdürülebilirlikteki rolünü açıklayacak.
Terazi çeşitleri, dilimleme makineleri, etiketleme makineleriyle perakende ve endüstriyel alanda müşterilerine hizmet veren Bizerba, sektöründe birçok ilke de imza atmış bir firma. Örneğin 1906 yılında tartım endüstrisi için önemli bir icat olan sarkaçlı teraziyi üreten Bizerba, bugün halen pek çok mekanik terazinin atası olarak kabul edilen tek gövdeli, ilave ağırlığa ihtiyacı olmayan teraziyi de 1924’te tasarlamış. Birçok ülkede 40 distribütörü olan Bizerba’nın Türkiye distribütörlüğünü ise 20 yılı aşkın bir süredir Üçge Grup şirketlerinden Üçge Elektronik A.Ş. gerçekleştiriyor.

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri