11’inci Ankamar Ünye sahil mağazasıyla hizmette

Ordu’da sektörde 10’ncu yılını dolduran Ankamar Ekonomi Marketleri, Ünye’de 2’nci şubesini görkemli bir törenle hizmete açtı

11’inci Ankamar Ünye sahil mağazasıyla hizmette

Atatürk Mahallesi açılan Ankamar Ekonomi Marketlerinin açılışına Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Ünye Belediye Başkanı Mehmet Yaşar Sezgül, Ordu Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri Suat Olgun, Karadeniz Perder Koordinatörü Bülent Erhan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Açılış öncesi konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Dinçsoy: “Bugün 12 bin metrekarede hizmet vermeye başladık ne kadar şükretsek azdır. Göstermiş olduğunuz teveccühten dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Bizi mutlu ettiniz, Allah da sizleri mutlu etsin, çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Belediye Başkanı Mehmet Yaşar Sezgül ise konuşmasında şunları söyledi: “Ankamar’ın 11nci şubesini Ünye’de kurma teşebbüsünde bulunan değerli kardeşlerimize teşekkür ediyorum.”

 

Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney ise şöyle konuştu: “Bu tesisi ilçemize kazandıran ilçemize hizmet edecek müteşebbislerimize hoş geldiniz diyorum, Bir şehir, bir memleket yatırımlara ne kadar açıksa o denli işlerin iyi gittiğine dair emareleri vardır. Yapacakları yatırımlarla inşallah Ankamar ulusal bir marka haline gelir. Bu sektörde en çok dikkat çeken konu farklı oluşturabilmek standart ve kalite ile tercih ediliyor olmak önemlidir. Bunu gerçekleştirenler serbest piyasa koşulları içerisinde büyüyor, gelişiyorlar.” dedi.

 

Yapılan konuşmanın ardından Nuri Genç hoca tarafından dua yapıldı ve iş yerinin açılış kurdelesi kesildi. Açılış merasimi marketin gezilmesi ile sona erdi.

 

Yeni mağaza 450 metrekare alanda 3 kasa ve 30 çalışanı ile Ünye halkına hizmet vermekte.