Perakende PageSkin

10 Burda’dan hijyen uygulamalarında dijital proje: Güvenli QR

10 Burda’dan hijyen uygulamalarında dijital proje: Güvenli QR

10 Burda, gündelik yaşamda değişen yeni standartlar ve alışkanlıklarla AVM içerisindeki hijyen koşullarının çerçevesini tekrar belirliyor. 10 Burda,  ziyaretçileriyle şeffaf bir iletişim kurmak adına  “www.burdasagliginizesas.com” adresi üzerinden tüm hijyen prosedürlerini de paylaşıma açtı. 10 Burda’nın dijital dönüşüm kapsamında uygulamaya koyduğu “Güvenli QR” sistemi, Esas Gayrimenkul’ün “Burda Sağlığınız Esas” yaklaşımını da  yansıtıyor.

10 Burda’nın Covid-19’a karşı aldığı kapsamlı özel önlem ve hijyen uygulamaları, alan taraması, malzeme seçimi, dezenfeksiyon ve işlem kalitesi olmak üzere dört adımda gerçekleşiyor. Uygulama kapsamında temizlik yapılacak alanın genel taraması gerçekleşiyor, Covid-19 virüsüne karşı kanıtlanmış ürünlerle insan elinin uzanamadığı yerler dahi dezenfekte ediliyor, dezenfeksiyon ve temizlik kalite kontrolü yapılıyor.

10 Burda ziyaretçileri, hem internet sitesinden hem de AVM içerisine yerleştirilmiş olan QR kodlar aracılığıyla ilgili alanın hijyen durumunu anlık olarak takip edebiliyor.

AVM içerisinde ortak alanlarda bulunan QR kodlar, akıllı bir telefon kamerası ya da QR kod okuyucu programlar yardımıyla taratılıyor. Ziyaretçiler, kodu okuttuktan sonra karşılarına çıkan ekranda, ilgili alanın son temizlik kayıtlarına ulaşabiliyor.

Güvenli QR sistemini kullanarak bölgenin hijyen durumunu inceleyen 10 Burda ziyaretçileri, Covid-19’a karşı etkili temizlik malzeme seçimleri ve son temizlik saatini de görebilecekleri, sürecin detaylı bir dökümünü kontrol etme imkanına da sahip.

AVM ziyaretçileri 24 saat içerisinde yalnızca 1 konum için olmak üzere, temizliği yapılan bölge ile ilgili 1-5 arası puanlama yapabiliyor ve yapılan puanlama girişleri sistemde raporlanabiliyor. Aynı zamanda ziyaretçiler, “Soru, Şikayet ve Öneride Bulun” butonuyla geri bildirim değerlendirmelerini de gönderebiliyor.

Dezenfeksiyon takibi, web sitesine giriş yapılarak da sağlanabiliyor. Site içerisinde yer alan yönergeler izlenerek AVM ve lokasyon seçimi gerçekleştirildikten sonra bölgenin son hijyen bilgilerine ulaşılabiliyor.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin