+1 Söyleşileri’nin ilki gerçekleşti

30 Nisan 2014 Çarşamba

+1 Söyleşileri’nin ilk konuğu Unilever Satış Direktörü Sayın Neslihan Nigiz oldu

1-soylesilerinin-ilki-gerceklesti

Özen Akademi, Özen Grup bünyesinde modern eğitim sistemleriyle insan kaynakları sürecinde insana yapılan ciddi yatırımları şirket bünyesinde geliştirmeyi, kurum içi toplantıların, seminerlerin ev sahipliğini ve şirketin marka değerinin kurumsal temsilciliğini üstlenmek amacıyla kuruldu.

Özen Akademi,  Onur Market genel müdürlük personeli için ‘+1 Söyleşileri’ konulu ilk buluşmasını Unilever Satış Direktörü Neslihan Nigiz’i davet ederek gerçekleştirdi.

Yaklaşık 2 saat süren söyleşide çalışanların merak ettiği soruları yanıtlayan Neslihan Nigiz, 15 yıllık perakende sektörü deneyiminden, Unilever yaşamına ve güncel olaylara kadar pek çok konudaki önerilerini paylaşarak, Onur Market’in genç ve dinamik dinleyicilerine tavsiyelerde bulundu.

Özen Akademi, çalışanlarının profesyonel ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla başlattığı +1 Söyleşileri; farkını yaptığı işlere yansıtan ve hayata kendisini +1 olarak kazandıran gerçek başarı hikayelerini konuk almaya ve +1 Söyleşileri ile adından söz ettirmeye devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri