Usta Dönerci’den 5 farklı şehre 5 yeni restoran

13 Temmuz 2016 Çarşamba

Geleneksel döner lezzetini hızlı servis ve yüksek kalite anlayışıyla sunan Usta Dönerci®, aynı gün içerisinde 5 farklı şehirde 5 farklı restoran açarak hızlı büyüme iddiasını kanıtladı

usta-donerciden-5-farkli-sehre-5-yeni-restoran

Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda’nın 20 yıllık deneyimini aktardığı Usta Dönerci®, Türkiye’de hızla büyümeye devam ediyor. Türkiye genelinde 50’den fazla restoranla hizmet veren Usta Dönerci®, aynı gün içerisinde İstanbul, Tekirdağ, Sakarya, Gaziantep ve Malatya’da 5 yeni restoran açarak döner sektöründeki gücünü bir kez daha kanıtlamış oldu.


Açılışlar sonrası kısa bir değerlendirme yapan TAB Gıda Genel Müdürü Caner Dikici: “Türkiye ve dünyadaki deneyimimizi Usta Dönerci®’ye aktararak yüzde yüz yerli sermaye ile güçlü bir ulusal marka yarattık. Farklı soslarla hazırlanan alternatifleriyle geleneksel döner lezzetini çeşitlendirmeyi başaran Usta Dönerci® markamızda, yüksek kalitedeki ürünleri en uygun fiyata, hızlı bir şekilde sunmayı amaç edindik. Bugün bir misafirimiz 3 dakika içerisinde Yoğurtlu Et Dönerini alabiliyor. Yani hız, kalite, standardizasyon, uygun fiyat ve inovasyon Usta Dönerci® markamızda vazgeçilmez stratejimiz. Bu yıl döner sektöründe lider olma yolunda ilerliyoruz; açılışını aynı gün 5 farklı şehirde yapmış olduğumuz 5 yeni restoranımızla operasyonel gücümüzü de kanıtlamış olduk.” diye konuştu.