Türkiye’nin en doğusunda ilk pizza zinciri şubesi açıldı

Domino’s Pizza Iğdır’da yeni şube açtı. Ayrıca Domino’s bu şube ile “Türkiye’nin en doğusundaki zincir pizza restoranı” unvanını aldı. Firmanın Türkiye’deki 477’nci şubesi olan yeni restoran, Iğdırlılara 92 kişilik oturma kapasitesi ile hizmet verecek

Eklenme Tarihi : 13 Temmuz 2016 Çarşamba
turkiyenin-en-dogusunda-ilk-pizza-zinciri-subesi-acildi

Domino’s Pizza Türkiye’deki 477’nci restoranını ülkenin en doğusunda, Iğdır’da açtı. Firma böylece hem hizmet verdiği il sayısını 67’ye yükseltti hem de kentteki ilk pizza zinciri haline geldi. 92 kişilik oturma kapasitesine sahip yeni şubesinde Domino’s Pizza, tüm dünyada milyonlarca pizza severin ortak keyfi olan lezzetleri ile Iğdırlıları da tanıştıracak.


Yatırım planları arasında Doğubeyazıt ve Kars’ta var
Domino’s Pizza Türkiye Genel Müdürü Aslan Saranga: “Türkiye’deki 20’nci yılımızda, ülkenin dört bir yanına yayılarak, şube sayımızı en az 500’e çıkartmak istiyoruz. Bu plan doğrultusunda Doğu Anadolu, yatırımlarımıza hız vermek istediğimiz hedef bölgeler içerisinde yer alıyor. Yeni şubemiz hem Türkiye’nin en doğusundaki ilk zincir pizzacı hem de kentte hızlı servis sektörü anlamındaki nadir yatırımlardan bir tanesi olma özelliğini taşıyor. Yakın gelecekte bölgedeki şube sayımızı artıracağız. Hedefimizde ise öncelikli olarak Kars ve Doğubeyazıt bulunuyor. Bölgede bu tarz yatırımların artması, sadece daha çok kişinin farklı lezzetlerle ve kültürlerle buluşmasını sağlamayacak, piyasanın hareketlenmesini sağlayarak kalkınmayı tetikleyici bir unsur da oluşturacak.” dedi.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive