Simit Sarayı Erciş’te

Simit Sarayı, Van’daki 2’nci şubesinide Cumhuriyet Caddesi üzerinde açtı

Eklenme Tarihi : 29 Kasım 2013 Cuma
simit-sarayi-erciste

Yurtiçi ve yurtdışında 5 bin 500 çalışanıyla her gün 450 bin misafiri ağırlayan Simit Sarayı, geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Caddesi’ndeki ilk mağazasının ardından, ikinci mağazasını da Erciş Van Yolu Caddesi üzerindeki Devlet Hastanesi Karşısı’nda hizmete sundu.

Yoğun ilgiyle karşılanan Van Erciş Simit Sarayı, ürünleri, ferah alanı ve sıcak atmosferiyle ziyaretçilerini bekliyor. Simit Sarayı, 50 metrekare teras alanı, 150 metrekare birinci kat ve 70 metrekare ikinci kat olmak üzere toplam 270 metrekare alanıyla haftanın her günü 06.00-22.00 saatleri arası hizmet veriyor. 

Geleneksel Türk çayı, taze sıkılmış portakal suyu ve Türk kahvesi gibi pek çok içecek alternatifinin bulunduğu Simit Sarayı mağazaları, haftanın her günü hizmet veriyor. Simit Sarayı’nın menüsünde, klasik simitten kaşarlı, sucuklu, sucuklu-kaşarlı, kaşarlı-zeytinli simit çeşitlerine, açma, poğaça ve pideden börek çeşitlerine, dürümden sandviçe, kurabiyeden pastalara, ızgaralardan makarna çeşitlerine kadar atıştırmalık, doyumluk ve keyiflik zengin bir ürün gamı yer alıyor.

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN
Copyright © 2005-2015 PEBEV Perakende Bilgi Evi
designed by nette interactive